Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan abbahagyása után...

Utrogestan abbahagyása után milyen tüneteid voltak? Milyenek lehetnek?

Figyelt kérdés
12+5 h km vagyok, igazából csak kereken a 11. héttől szedtem napi 3x1-et, de a 12. hétig van értelme. A dokim azt mondta most csütörtökön,hogy először 3 napig napi 2x1-re, majd 3 napig 1x1-re csökkentsem, és lehet tőle vérzés. Hát, most van egy kicsi. És hiába mondta, azért megijedtem.
2014. okt. 19. 08:01
 1/1 Ciszka válasza:
Fokozatosan kell elhagyni. Én már a 18. hétben vagyok és kb 5 napja hogy nem használom.Ha el kezdtél pecsételni, biztonságból ilyenkor lehet 1 tabit v. golyót használni.A dokim így javasolta.Nekem is hasonlóan akarták kiiktatni de én keményen elkezdtem vérezni utána.Újra kezdették velem és úgy néz ki most már végleg sikerül kiiktatni.Én amikor már a napi 1 adagot is elhagytam 2 naponként mindig használtam azért egyet,utána már 3 naponként.Így nem véreztem be és nem is pecsételek.
2014. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!