Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Citromsárga hányás reggelről?

Citromsárga hányás reggelről?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, már hetek óta tart a szinte egész napos hányinger, újabban pedig már reggelente hányok is, de nem ételt, hanem sárga színű, maró folyadékot, ettől kapar és fáj az egész nyelőcsövem a hányást követően és a gyomrom is fáj, közben kiver a víz. Lehet sok a gyomorsavam? Erre érdemes szedni valamit? Volt valaki így?
2014. okt. 19. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Epét hánysz. Mivel üres még a gyomrod, nem tudsz mást hányni. Én is így voltam vele. Ha hánytam, az minig epe volt, mert ébredés után rögtön rohatam is. Próbálj meg még az ágyban elrágcsálni pár darab kekszet, rögtön ébredés után. Én az éhség miatt is hánytam. Ha eszel valamit, talán hányni sem fogsz. Kitartás! El fog múlni.

34 hkm

2014. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a tanácsot, ma reggel próbálkoztam ezzel, de hiába, egyenlőre a helyzet ugyanaz... és társul az egész napos hányinger.
2014. okt. 20. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom. A 16. hétig én is így voltam, reggel az első dolgom az volt, hogy epét hánytam. Mondjuk, ha ébredés után ettem valamit, akkor ritkábban fordult elő. Aztán elmúlt.

Sajnos jobb ötletem nincs, ki kell várni míg elmúlik. :(

2014. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot... sajna már tegnap este is hánytam, nem epét, hanem azt a kis mennyiségű ételt, amit sikerült magamba tuszkolnom a du. folyamán, na meg a folyadékot:( most pedig már túl vagyok a reggeli maró sárga epés savas hányáson.
2014. okt. 21. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!