Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben hogy működik a...

Debrecenben hogy működik a 18. heti ultrahang?

Figyelt kérdés

Tegnap már feltettem erröl egy kérdést de sajna senki nem válaszolt :/

Az Otiba kell mennem és az érdekelne milyen ott az ultrahangos, mennyi idő a vizsgálat? Kaptam a nőgyógyásztól beutalót rá, ez esetben kell sorszámot húznom vagy be kell adni a beutalót és behívnak?


2014. okt. 19. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Otiba van a nőgyógyászod is ? Nekem ugy volt. Hogy amikor mentem ngyhez akkor at küldött uhra. De ha kapsz is beutalot lent a gépnél kérni kell sorszámot :)
2014. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Persze az otiban adta a nődoki a beutalót két hete, de akkor még csak 16 hetes voltam és ezt meg a 18. héten kell megcsinálni, a nődokihoz meg csak a 20. héten kell majd mennem :)
2014. okt. 19. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott kell beadni a papírt. Biztos, hogy lenti sorszámos? A terhesgondozást külön kezelik a többitől.
2014. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát jó kérdés. Terhesgondozásnál is húzok sorszámot hiába van időpont, és akkor megyek be mikor kiírják a sorszámot. De mondjuk ez az uh-s beutaló meg olyan mint amit laborra kapok és ott is csak beadom a papírt és utána hívnak. Na majd kiderül. Max feleslegesen húzok egy sorszámot :)
2014. okt. 19. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell lent sorszámot húznod,az a terhesgondozásra érvényes,amikor a dokihoz mész.Az UH-ra csak simán felmész és amikor kijön az asszisztens odaadod a beutalót és pár perc mulva szólít is. :)

2014. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor nem húzok :)
2014. okt. 19. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es. Vagyok. Azert kérdeztem hogy ott van e a dokid. Nekem ugy volt hogy bementem a nődokihoz es o atkuldott uhra , beutaló val . Beadtam es majd szólítottak. De volt higy csak simán be mehettem. Szoval maga az uhra nem kell sorszám. Nekem a nődokihoz kellett :) ( en mondjuk előre sose kaptam uhra beutalot , nekem a vizsgálat után nyomtatták :D )
2014. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!