Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bűntudatom van, másnak is van...

Bűntudatom van, másnak is van így?

Figyelt kérdés

Van egy két és féléves fiam!

Állandóan kint voltunk! Együtt játszottunk! Bicikliztünk!

Most minden megváltozott! Két hete kiderült hogy babát várok! Már előtte is éreztem hogy szörnyen fáradt vagyok de mára rosszabb! A délután kintlét kész kínlódás, alig van erőm! Van hogy ki sem megyünk! Szörnyen érzem magam emiatt! Nem akarom hogy már most úgy érezze elhanyagolom! Bűn tudatom van!

El fog múlni ez a fáradtság érzet? Újra "pörögni" akarok a kis törpimmel!


2014. okt. 21. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a fáradtság általában az első trimeszter végéig mgmarad.Bár minden ember másképp reagál.
2014. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy miről beszélsz, nekem kb. a 10. hétig tartott a fáradságérzet, addig konkrétan állva elaludtam volna a nap bármely szakaszában. El fog múlni, kitartás!
2014. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!