Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Edzés az első trimeszterben?...

Edzés az első trimeszterben? És diéta?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk. Mivel még nem tudom sikerült-e :) érdemes abbahagyni a hasizomgyakorlatokat és a súlyzós edzést? Vagy az első hetekben még nem árt?

Diétázó kismamák is írjatok! Mennyit esztek? Én 65 kgról indulok, 1800 kal-t eszek. ez sok? Tarthatom?


2014. okt. 21. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csináltam mindkèt típusú edzést. Ráadásul úgy volt, hogy nem lehet termèszetes úton babànk, így terhesen is csináltam. Kb 1,5 hét késés után teszteltem.:-) A különleges körülmények miatt azóta nem edzek, az orvos sem engedi, és nem is kockàztatnèk.

Akkoriban 1200 kcal-t ettem, épp diètàztam. Az 1800 nem sok terhesen.

Üdv: 22+4 hetes kismama

2014. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kismama kalória szükséglete az első trimeszterben 2300-2500 kalória.
2014. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uhh...az nagyon sok! Az 1200-at mondjuk keveslem...
2014. okt. 24. 19:37
 4/6 A kérdező kommentje:

Megemelni semmiféleképpen nem akarom.

Az 1.terhességem alatt is folyton a súlyom miatt csesztettek, akkor az volt, hogy még ha semmit sem eszek a baba akkor is "belőlem" kivonja ami neki kell. Csak akkor még nem számoltam kalóriát.

2014. okt. 24. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Mióta tudom, hogy babát várok nem 1200-at eszem. Előtte tartottam ezt, 20 kg-ot fogytam.

Én állati hízèkony vagyok, így most is oda kell figyelnem a szénhidràtra, 1800-2000 körül eszek, és eddig 2 kilót híztam.

2014. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is hízékony vagyok. az 1 terhességgel rengeteget szedtem fel...most nem szeretnék. Akkor jó ez az 1800 körüli kalória.
2014. okt. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!