Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomásra a megengedet...

Magas vérnyomásra a megengedett gyógyszereken kívül ki mit tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Eddig vérnyomás csökkentőt szedtem és normális is volt a vérnyomásom.Amióta kiderült, hogy terhes vagyok,azóta csak a dopegytet(4x1) és verapamilt(2x1) szedek, de még csak a 14.héten járok!Tudna valaki valami jó és bevált módszert, receptet amit lehet is használni!
2014. okt. 21. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen dokival konzultálj, hisz a magas vérnyomás nem játék terhesség alatt!!!
2014. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dopegytet szedtem èn is kezdetben, utànna màr nem tudom mert ez okbòl az utolsò14 hetet korhàzban töltöttem, ès így is 33hèten kivettèk a babàm, akkor màr semmi nem vitte le a vèrnyomàsom. Extra kicsi sùllyal született azt mondtàk a magad vèrnyomàs miatt...nem jàtèk. Szedd amit kiírnak ès nagyon figyeld!!!
2014. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen más szer nincs a magas vérnyomásra :( Hiába mondtak ezt azt semmi nem segitett nekem.Régi jó bevállt szokások,semmi változás :( 2013 januárban szültem azonnali császárral 38. héten.24 .héttől volt 160/ 80 122 a pulzusom.Napi 3x2 dopegytet és 3x1 Cordaflexet szedtem és ha még jobban felszökött plusz Cordaflex.Ezt huztam 38. hétig mikor már nst ről haza sem engedtek 170 es vérnyomással ! Január 2 át szülőszobán töltöttem reggeltől estig mikor letettek osztályra.3-án délután 3 órától voltam ismét szülőszobán 180 as vérnyomással a gyógyszerek ellenére sem ment lejjebb. Majd 210 es vérnyomással császároztak meg 3 án este 21 00 kor.Hála istennek nem lett bajunk.De ami nekem hozzájárult de kinek hogy ,a terhességem alatt fölszedtem 32 kg ot ami jelenleg lement már.A cigit lettem és csak ettem és ettem,állandóan éhes voltam ! Kaptam is érte,hogy miért nem figyeltem oda,de hát ugye első babás azt hittem ennek így kell lenni,közbe meg nem.Szedd a gyógyszert és ha 140/ 90 fölé megy azonnal menj az ügyeletre,nem gyerekjáték!A terhességem nem ugy mint másnak öröm boldogság volt,hanem mindennap azon rettegni nem e lesz baj!
2014. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 3. vagyok szintén.Kislányom született 56 cm -el és 4400 grammal,egészséges mint a makk :)
2014. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a 3.baba lesz az elsőnél még nem volt semmi a másodiknál már magas vérnyomással indultam de szerencsére sok magneziumot kellett szednem aminek vérnyomás csökkentő hatása van és csak 3x1 dopegytet ami elég is volt,most viszont már az elején nem!Az a legnagyobb baj hogy mindig ha magas a vérnyomásom akkor a fejem is fáj iszonyúan, így jelez a szervezetem!
2014. okt. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!