Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a napokban...

Van itt olyan aki a napokban pozitivat tesztelt?

Figyelt kérdés
hogy vagytok?tünetek?voltatok már orvosnál?
2014. okt. 23. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 3 napja lett halvány pozitív a tesztem. Nincs semmi tünet, de én nem tartom meg holnap megyek dokihoz. Ahogy számoltam kb 5 hetes vagyok.
2014. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Kedden teszteltem erős pozitívat és másnap is egyet a biztonság kedvéért. Persze, az is pozitív lett! :) Elvileg már a 6. héten vagyok, mert szeptember 9.-én jött meg utoljára. Amúgy elvagyok, néha kicsit émelygek, meg szurkál, feszül a hasam, a melleim megnőttek, feszülnek...Na meg a szagérzékenység, meg a hirtelen rám törő éhségérzet se kellemes...:) De örülök nagyon! Holnap szeretnék menni, de szerintem tuti nem lesz. :( Jövő héten meg dolgozom, úgyhogy lehet magándoki lesz belőle. De már nagyon kíváncsi vagyok. Te hogy vagy? Ja és gratulálok a babához! :)
2014. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia! gratulálok!! képzeld én is kedden teszteltem!!de én csak 4 hetes vagyok. semmi tünetem sincs még,csak hogy nem jött meg. :) orvoshoz pedig jövőhéten készülök! nagyon várom. neked első baba??
2014. okt. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!