Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen ez mi? Nyúlnak a...

26 hetesen ez mi? Nyúlnak a méhszalagok vagy görcsölök?

Figyelt kérdés

26+2 hetes kismama vagyok. Eddig nem volt túl nagy hasam, le is tagadhattam volna a terhességet, ha akarom :)

De ma eléggé fájdogál a pocim, plusz ilyen húzó érzést érzek a szeméremdombom környékén. Néha még a combjaimban is...ez a méhszalagok nyúlása? Vagy esetleg gond lehet? Mert a pocakom is fájdogál kicsit, enyhe mensiszerű érzés...

Légyszi, aki tud, segítsen egy válasszal! Köszi


2014. okt. 25. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

hát..

sajna innen én nem tudom megmondani mit érzel.. a körülírás jó lett,DE

ez lehet növéstől

fronttól

esetleges bármilyen gyulladástól

jóslófájástól

sajna ennyit tudok segíteni.. vegyél be 2magnéziumot,és pihenj le. ha erősödik akkor menj be a kórházba,hogy rád nézzenek!

32hkm

2014. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyesmi fájdalom jött rám 22 hetesen. Azóta is tart. elmentem ügyeletre, mert másnap mentünk nyaralni. Kértem dokit, nézze meg, hogy nyitva vagyok-e. Szerencsére azóta is zárva vagyok. Magnéziumot írt fel. Ha tudsz, menj be, csak hogy megnyugodj. És szedjél magnéziumot, ezt biztos a doki is mondja majd.
2014. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és azt mondta, hogy a méhszalagok nyúlnak, készülődök szülésre.
2014. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!