Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végig hánytam kb két napot....

Végig hánytam kb két napot. Most két napja kicsit jobb a helyzet csak néha hányok. Hányingerem majdnem folyamatosan van. Csak holnap kaptam időpontot Uh-ra. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert eddig nagyon erős volt a hányingerem többet hánytam is, nem mintha annyira hiányozna, de félek, hogy enyhültek hirtelen a tünetek. Most vagyok csak 7-8 hetes. Dokim ma nincs bent, holnap mondta, hogy megnéz Uh-on. Minden terhességemnél már a 6. héttől hánytam, de valahogy ennyire nagyon éles váláts nem volt. Baj lehet?
2014. okt. 27. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmi gond, hogy nem vagy rosszul! :)))
2014. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél non-stop hánytam, a másodiknál egyszer sem.
2014. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy nem hányok, hanem egyik nap még meghalok másik nap meg csak kétszer hányok. nem lehet, hogy elhalt a baba? már nagyon aggódom. Tiszta ideg vagyok. :((
2014. okt. 27. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt.Hol nagyon jól voltam,hol nagyon rosszul.Ez így váltakozott kb. a 17.hétig,amikor teljesen megszűntek a rosszullétek.Ne aggódj,ez nem jelent feltétlenül bajt.Boldog babavárást.
2014. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. remélem sikerül lenyugodni, mert ez a terhesség már most kikészít idegileg. Először hematóma miatt véreztem napokig most meg hányinger, és aztán most meg elmúlik kicsit. Ahhh.
2014. okt. 27. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elején folyamatosan hánytam.Majd pár nap szünet és hánytam tovább...
2014. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Csak olvastam egy kérdést itt a gyakori kérdéseken, ahol éppen rosszul végződött a terhesség az elmúló tünetek miatt és kivagyok:(((( De próbálom kibírni holnapig idegbaj nélkül.
2014. okt. 27. 13:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek még tanulságos lehet azért leírom, hogy voltam uh-on és minden okés volt. Azt mondták, hogy lehet fertőzés miatt is hányhattam, nem feltétlen minden hányás a terhesség miatt van. Baba jól van, kicsit kisebb mint kellene neki lennie, de ez kezdettől fogva így volt, szóval később fogant meg.
2014. okt. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!