Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubophen thermo terhesség alatt?

Rubophen thermo terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta fáj a torkom ma már lázas is voltam. Elmentem orvoshoz de mire oda értem már elment a doki aki a mi házi orvosunkat helyettesítette. Így csak holnap délután lát az orvos. Este ihatok egy tasakkal? A védőnőt sem tudom elérni.

Szóval tőletek várom most a választ.

8hkm


2014. okt. 27. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad. Homeos koptetot es bogyot adnak a gyogyszertarban ra, nekem hasznalt, de az ilyen italporokat nem szabad, se neocitran, se coldrex a dokim szerint..
2014. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a gyors választ azért is írtam ki.
2014. okt. 27. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló mondta.Az egyetlen amit ilyenkor adnak esetleg a Tantum Verde szopogató tablettája,bár nekem az semmit nem ért.Nálunk a gyógyteákat javasolta a gyógyszerész.Vettünk kamillát,bodzát és csipkebogyót.Nagyon jól rendbehozott.
2014. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam h lazcsillapitot mindenkepp vegyel be, panadolt szabad, m a laz art a babanak!!! igyal forro teat,probald kiizzadni, holnap meg doki:)!
2014. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tantum verde spray van itthon arra az van írva terhesség alatt helyi alkalmazásra. Befújom azzal a torkom ettem egy tányér meleg zöldség levest este iszok mézes teát remélem minden oké lesz. Amikor a kisfiamat vártam egyszer sem voltam beteg. Azért vagyok ezen a téren "tudatlan". Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 27. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Lázcsillapításra csak paracetamolt szabad bevenni, pl Panadolt. Ibuprofen tilos terhesség alatt! Szóval mielőtt bármit beveszel, nézd meg a hatóanyagát.

A tantum verdét szabad használni és jó is szerintem. Semmilyen forró italport nem szabad inni.

Viszont a lázat mindenképpen csillapítani kell, mert az árt a magzatnak.

Jobbulást!

2014. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!