Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menszesz késésen kívül kinek...

Menszesz késésen kívül kinek milyen tünete volt?

Figyelt kérdés
Arra lennèk kiváncsi akinek késett a menstruációja akkor ès azután milyen tünetei voltak míg kiderúlt hogy terhes. Volt valakinek folyamatosan mint a megjötte èrzès fàjdalom valami?
2014. okt. 27. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,ennyi volt,ez a megjön èrzès....
2014. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ès meddig tart kb ez a megjön èrzès?
2014. okt. 27. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem hetekig tartott. De nekem ami igazán gyanús volt, hogy lelkileg voltak nagyon furcsa érzéseim. Pl. az eljegyzési gyűrűmet olyan gyönyörűnek láttam, mint korábban soha. Rácsodálkoztam rovarok szépségére (pedig irtózom tőlük), és időnként azt éreztem, hogy valahogy nem vagyok egyedül, és ez földöntúli boldogsággal töltött el. Aztán a menzeszem is késett, úgyhogy vettem egy tesztet.
2014. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon fájt a mellem
2014. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is a mell fájdalom, olyan nehezek. meg nekem görcsölget a hasam,(fehérfolyásom van ) de az a különös érzés nekem is megvan,ma ugy keltem pl.karácsony filingem van, és totál olyannak érzek mindent. :)
2014. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok...nem egyfolytàban de összesen 2hònapig.
2014. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem első jel a szédülés volt 3 hetesen, ez már gyanús volt.. Utána pár nappal jött a mindjárt megjön érzés, ez sokkal erősebb volt mint a megszokott, 5 napig tartott, vártam is hogy megjöjjön de nem jött meg, de a nemvárt napján elmúlt és nem is jött elő többet.
2014. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!