Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aktil duo 875mg/125mg...

Az aktil duo 875mg/125mg antibiotikum gyógyszer mennyire számít erősnek a terhesség első trimeszterében? Okozhat rendellenességet? Adagolás: napi egy.10 hetes terhesség!

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted, nem okoz rendellenességet! Én mindkét terhességem alatt többször szedtem, muszáj volt ...
2014. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem hányadik héten és milyen betegségre szedted? Köszönöm a válaszod!
2014. nov. 1. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Hú, szedtem egészen az elején, a 7. Hét körül, aztán a 20-21. körül, aztán sajnos a terhesség vége felé is, ez a lányomnál volt. Minden alkalommal légúti fertőzésem volt, de nagyon durva, lázzal, torokfájással, köhögéssel. A fiamnál meg valamikor a tizenakárhanyadik héten kellett szednem, szintén mandulagyulladás miatt. Ja, a lányomnál még Zinnatot is szedtem ... Szegénykém, kapott bőven gyógyszert :-(

Neked mire kell szedned?

2014. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy Augmentint adnak vetélés megelőzésére is, ha pl. nőgyógyászati fertőzés merül fel.
2014. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez Bevett gyogyszer terhesseg alatt. En is beszedtem par dobozzal.
2014. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Ajánlanám ezt a homeopátiás szert,nekem bevált,igaz még csak az infulenza kerülgetett,egy próbát megér :)


[link]

2014. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a doki antibiotikumot rendelt, annak oka van!! Ne játssz a tűzzel, egy bakteriális fertőzés nagyon csúnya dolgokat tud csinálni a terhességgel, amíg ez az antibiotikum ártalmatlan! (Hozzáteszem, nagyon-nagyon kevés az a gyógyszer, ami valóban magzatkárosító, Ceizel doktor sokat beszélt erről ...)
2014. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sok baktérium a vieletben + gyulladás. Fájdalmas,gyakori pisiléssel jár... erre írták, bár lázam nincs!

És ti milyen adagolásban szedtétek naponta?

2014. nov. 2. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor pláne ne gondolkozz! Gondolom, nem kell részletezni, mivel járhat egy, a méhbe felszálló bakteriális fertőzés!!!
2014. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, én 2x1-et szedtem.
2014. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!