Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt kismamik/anyukák...

Vannak itt kismamik/anyukák akiknek a 33. hét körül a babájuk haránt vagy ferde fekvésben volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma voltam uh-n,és a kislányom fura testhelyzetet vett fel. éppen haránt-ferde fekvésben van,kezei,lábai befele a gerincem fele... mennyi esélyem van rá,hogy megtalálja a helyes utat? 27.hétig be volt fordulva,onnantól kezdve össze vissza,most meg itt tartunk :D

ja,és még gyorsan a végére.. 2080gr-nak mérte a doki,és szerinte egy kicsit kicsi.. szerintetek?

pontosan 32+5 naposak vagyunk :)



2014. nov. 4. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A barátnőm már ki volt írva császárra és előtte két nappal befordult a pici, szóval bőven van rá még esélyed.

Ne aggódj a baba súlya miatt, még csak most fog elkezdeni igazán hízni, én mindenhol azt olvastam, hogy a 33. héten az átlagos súly a 2000 g.

2014. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!