Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Szorulásra mit...

S. O. S! Szorulásra mit használtok?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok!Mindig is gondol volt a "nagy dolgokkal"!Mióta terhes vagyok azóta meg iszonyat!Mindent kipróbáltam már ,de semmi sem használt!Már ott tartok hogy este Tamarin lekvár!Reggel paradicsomlé tejjel!Meg cukros meleg vízzel!És SEMMI!Eszem a szilvalekvárt!Meg rengeteg gyümölcsöt!Meg zabpelyhet,búzakorpát joghurttal!De kifogytam az ötletekből!ÉS SEMMI NEM HASZNÁL!
2010. jan. 27. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a Laevolac. Jobbat nem tudok. Úgy tudom lehet alkalmazni terhesség és szoptatás alatt (nekem is adták a kórházban szülés után)
2010. jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem karácsonykor volt nagyon szorulásom,akkor a LAEVOLAC csodákat művelt.És ezt biztonságosan lehet alkalmazni terhesség alatt.

meg helyileg a glicerines kúpot-csak ehhez nagyon hozzászokhat a szervezet.

2010. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A glicerines kúpról én is azt hallottam hogy hozzászokhat a szervezet:-) Nekem nagyon bejött az aszaltszilva:-)

A levolac is nagyon jó és terhesség alatt simán lehet:-)

Sok szerencsét:-))

2010. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem terhességi vitamin függő a dolog. Elevittel és Maternával sosem sikerült. Femibion. Drága de azóta nem szenvedek ilyen problémáktól!
2010. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a savanyúkáposzta és a leve segített.
2010. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Kipróbálom ezeket is!:)
2010. jan. 27. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A savanyú káposzta nekem is segített,viszont annál jobban a zöldtea.Tudom,hogy nem igazán ajánlott,így 1 héten max 1 csészével iszom,de akkor úgy kipucol,hogy csak na:)Nekem is végső elkeseredésemben jutott ez eszembe,már úgy voltam vele,jobb,mint a kínlódás,puffadás,hányinger,stb...
2010. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13 hetes leszek, de ugyanígy vagyok, mint Te. Az utóbbi napokban a konzerv barackbefőtt művelt velem csodákat. :) Hátha segít Neked is. Egyébként egy AloeVerás terméket ajánlott nekem a védőnőm: Forever fields of Greens a neve. Megvettem már, de még nem használtam, ugyhogy sajnos nem tudok róla véleményt írni.

Boldog babavárást!

2010. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!