Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus közben nem érzitek...

Orgazmus közben nem érzitek kicsit furcsán, szinte kellemetlenül magatokat a méhösszehúzódásokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom leírni pontosan. Szinte kellemetlen, ahogy érzem a méhösszehúzódásokat és meg is ijedek mindig, nehogy baj legyen. Ezért próbáljuk minimumra csökkenteni az együttléteket, mert kellemetlen érzés, de nem csak fizikálisan, hanam úgy rossz érzésem van miatta. Szerencsére már nincs sok hátra, 33 hetes vagyok.
2014. nov. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz...

Az első terhességem alatt alig volt orgazmusom. Amikor éreztem, hogy közeleg, a tudatalattim mintha nem engedte volna, és nem is lett semmi. Rosszul éreztem magam, féltettem a babát, és a keményedés is kellemetlen volt. Fejben dőlt el, tudom. Azóta minden rendben.

2014. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Detto, mint az első válaszoló.

Nagyon kellemetlen, és a páromnak ezt értelmesen el sem tudtam mondani. Bár megértő volt, ő szerintem nem értette, hogy min rinyálok. :)

Viszont túléltük. Majd helyre rázódik minden. Ez az időszak áldozatokkal jár.

2014. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az elejetol kezdve.ugyhogy mi is nagyon lecsokkentettuk a dolgot.bar en mar 8 honapja megszultem,de nem megy konnyen sajnos azota sem a visszarazodas.
2014. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én azt olvastam valahol, hogy ringatja a babát, ennyit érez belőle.

amúgy lehet nem is árt a méhnek "edzeni"..

2014. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt olvastam,hogy a babákra jó hatással van a mama orgazmusa:) Az endorfin miatt amit ilyenkor a szervezet termel!

Nekem hát elég sokszor van orgazmusom,olyan is volt,hogy arra ébredtem fel,hogy van.. Ilyenkor bekeményedik a hasam,húzódik feszül a méhem kicsit kellemetlen,de bűntudatom az nincsen emiatt!

Üdv 34+5 hkm

2014. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tudom, hogy nem kéne emiatt rosszul érezni magam, majd csak vége lesz már a terhasségnek és akkor minden visszatérhet a régi kerékvágásba.
2014. nov. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!