Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nem mozgott a babám. Baj...

Ma nem mozgott a babám. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Még csak 23 hetes kismama vagyok (2. terhesség), de már hetek óta intenzíven érzem a babám mozgását nap mint nap többször is (ülve, fekve, menés közben is). Ma hiába feküdtem le többször is pihenni, picit megmozgatni a pocakom, semmi reakció. Eddig arra is reagált, ha "megpöcköltem" a pocakom. Lehet, hogy csak lustább ma? Picit megijedtem...

2014. nov. 6. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom menj be a kórházba. Inkább feleslegesen sokszor, mint egyszer későn. Ez nem játék. Csokit kólát kávét zuhanyzást próbáltad már?
2014. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

csoki, zuhanyzás megvolt.

még próbálom mozgásra bírni, mert eddig tényleg annyira aktív volt :(

2014. nov. 6. 20:30
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak lustább volt ma, viszont én ilyen esetben odanyomtam a pocakomhoz valami hideget. Erre mindig visszajelzett. Csoki és kóla nem volt rá nagy hatással, de a hideg azonnal hatott (fagyóból kapj ki valamit és egy kis időre tedd a pocidhoz, persze nehogy megfagyj, úgyhogy ne sokáig).
2014. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első válaszadóval egyetértek. Én a helyedben bemennék a kórházba.
2014. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Abszolút semmit nem éreztél? Akkor szerintem menj be a kórházba. Majd kérlek írd meg mi volt! Minden rendben lesz!
2014. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Nem érzitek mozogni napközben akkor ti rohantok a kórházba??


Senki sem aktív folyamatosan és mindennap, lehet h ma sokat aludt, amúgy is tök sokat alszanak. Na és mert nem érzed még simán mozoghat!

2014. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is megnézetném. Ird meg hogy mi lett.
2014. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én amikor voltam dokinál, jeleztem hogy alig érzem a babát, nem egy mozgolódós fajta.

a doki azt mondta, nem baj, abban az esetben ha napi egyszer legalább érzem. ha egyser sem az nagyon nagy baj!

én már rohannék a kórházba, inkább felesleges kör legyen,mintsem más!

2014. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tényleg kórház! Írd meg ha voltál!
2014. nov. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező végül bementél? Remélem minden oké
2014. nov. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!