Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák, válaszolnátok?

Ikres anyukák, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy ikrekkel vagyok várandós. (5 hét+2 nap) Van már 3 gyermekem, de ez váratlanul ért és tele vagyok kérdésekkel. Minden rendben volt a terhességetek alatt? Hanyadik héten születtek meg a babák? Természetes úton vagy császárral? Mikor éreztétek először a mozgásukat? Fiúk, lányok lettek?

Szült esetleg ikreket valaki Angliában?


2014. nov. 6. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
tesom londonban szult ikreket. igazabol csak a 12. hettol volt terhesgondozas. utana mivel ikrek voltak kulon ikres szakrendelesre jart 2 hetente. 30. heten szulettek surgossegi csaszarral. addig minden rendben volt. egeszseges egypeteju csodaszep fiuk. sok boldogsagot nektek!
2014. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja utloso napig dolgozott.
2014. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az első terhességemből születtek ikrek. Kb. a huszadik hétig minden rendben volt, utána elég sok lett a gond, de nem akarlak ijesztgetni. 35 hetesen születtek meg császárral, fiúk. 20 hetesen kezdtem érezni a mozgásukat.


jó egészséget nektek!

2014. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14. héten éreztem a mozgásukat. 2. terhesség. 37. héten születtek, mindegyik 3100gramm volt. Egyik simán született, másik keresztbe fordult, így ő fél óra múlva sürgősségi császárral. Már 16 évesek.
2014. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)
2014. nov. 7. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ugyanebben a cipőben járok, 5+4 hetesen voltam UH-on, nekem még nem mondta 100%-ra a dokim, de van egy 12mm-es petezsákom és egy 8mm-es petezsáknak tűnő képlet, 2 hét múlva kell visszamennem UH-ra.

Nekem egy gyerekem, és minket is váratlanul ért, nagyon izgulunk.


Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.


Gondtalan, boldog babavárást kívánok neked.

2014. nov. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál! Gondolom nektek is nagy meglepetés volt. :)

Nagyon boldog babavárást és jó egészséget kívánok nektek!

2014. nov. 8. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!