Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett a babámmal? Nst-n...

Mi lehetett a babámmal? Nst-n egyszerűen nem akart megmozdulni, pedig szinte minden nap egyfolytában ficánkol. Ti mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy mozogjon ?Egyek vagy vmi olyat igyak(pl.cola) ?
2010. jan. 27. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A kávétól, csokitól nekem úgy mozgott, hogy az UH-n csak a kondenzcsíkját láttuk. :-(
2010. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt mondták nekem, hogy a vizsgálat előtt igyak coca-colát és egyek egy csokit :) Eddig bejött, de ezek nélkül nem is voltam Nst-n.
2010. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is mindig ezt csinálta,amint rám kötötték a bigyót,egyszerűen nem akart megmozdulni.Javasolták a csokit,az innivalót és a testhelyzet váltást
2010. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi nektek.megpróbálom.

ja,és mihest levették a tappancsokat,már mozgott is rendesen.Tréfás egy kislány ! :)

2010. jan. 27. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg aludt. Velem is volt ilyen. A védőnő, azt modta kelljek fel, és járkáljak kicsit.
2010. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok az offért, de pont ettől félek én is, hogy nst-n majd nem fog mocorogni.Nekem úgy telik el sokszor fél nap, hogy meg se moccan:(Még van 2 hetem az első nst-ig, de már ezen görcsölök:(Mi van olyankor, ha a vizsgálat alatt egyszer sem fog mozogni?
2010. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont akkor aludt, én is így jártam legutóbb. Még az autóban ficergett, mire rám tették a tappancsokat, elaludt. Elő szokott fordulni. Szegeden ilyenkor vagy oldalra szoktak fektetni, vagy a hátadra, vagy "dudálnak" egyet a babának, hogy felébredjen.
2010. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam az első nst-n majd 20 percig meg sem mozdult a kis kukisom. Aztán jöttek, és mondták ébresszem fel valahogy... Mondom kössz... de hogy? Ez nem így működik. Aztán nemes egyszerűséggel felrázták a hasamat, majd ülő pozícióba helyezkedtem. Hatásos volt, felébredt! :) Legközelebbi nst-n már mondtam hogy ülni szeretnék, mint feküdni, mert úgy tuti, hogy mozog.

Amúgy tanácsként nekem is evést, illetve koffein bevitelt javasolták... bár én őszintén szólva, nem vettem még észre, hogy összefüggés lenne bármilyen étkezés, és a baba aktivitása között...


Kellemes babavárást, és könnyű szülést Neked!


38 hetes km.

2010. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!