Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. hetes km vk. Kb.3-4 hete...

25. hetes km vk. Kb.3-4 hete erős alhasi fájdalmat érzek. Mitől lehet ez? Ha ülök, vagy fekszem akkor nem érzek semmit, de ahogy felkelek ez első lépések nagyon fájnak, főleg egy pontban érzek szúró, feszítő fájdalmat, ami a combonba is kisugárzik.

Figyelt kérdés
Normális ez a 25. héten? Valami baj lehet, vagy csak a méhszalagok nyúlnak? Az orvosam megvizsgált, a méhszáj zárt, annyit mondott pihenjek. A véreredményeim szerint "csak" vérszegény vagyok, egyébként a leleteim jók.Van (volt) valakinek hasonló panasza, és nem lett semmi gond a babával?
2010. jan. 28. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 25 hetes vagyok. Nekem az elején volt ilyen panaszom. Nekem akkor nyomta valamelyik eret a méhem attól is lehetett ill. nekem második terhességem és az első császár volt. Összenövések lehettek és ahogy tágult, nőtt a méhem fájt a hasam alsó része. Főleg amikor felkeltem és elindultam, volt pár nap mikor szinte csak görnyedve tudtam menni.

Ne izgulj, el fog ez múlni!!

Boldog babavárást!

2010. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is van ilyen, igaz, nekem a combig nem megy le, de olyankor járni sem tudok. Ülve, fekve jobb, vagy elő sem jön, de ha állok, borzalmas. Olyan, mintha kést szúrnának a méhem oldalába...

Nekem a magnézium segített, 30 perc alatt kivette a fájdalmat, de nagy adag volt, 250 mg.

22 hetes kismama

2010. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A magnéziumra már én is gondoltam, lehet megpróbálom!

Boldog babavárást mindenkinek!

2010. jan. 28. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:

:) Annyira "örülök" hogy nem csak én vagyok így. Egyszerűen úgy fáj oldalt, mintha vakbélgyulladásom lenne, vagy éppen vastagbélgyulladásom. Fekvésre nekem is elmúlik, azonban ha oldalt megnyomom fáj... amikor tüsszentek, akkor is olyan érzés, mintha leszakadna ott bent valami.

Hétfőn megyek orvoshoz, mondtam is a férjemnek, hogy megkérdezem, hogy a belem fáj ennyire, vagy a szalagok nyúlnak.

És még valami. Ez most jutott eszembe. Nekem főleg a bal oldalon húz nagyon, ott fáj. A baba a jobb oldalon van, amikor hanyatt fekszem ez egyértelmű. Lehet, hogy jobbról szó szerint jobban elhúzódik a méh, azért fáj sokkal jobban az egyik oldalamon.

24 hetes kiamami

2010. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!