Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok....

34 hetes kismama vagyok. Előfordult veletek, hogy hirtelen gyengeség tört rátok, remegett a lábatok, levert a víz? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napja hirtelen gyengeség tőr rám és nem tudom mitől lehet? Valami nincs rendben velem, vagy a babával?
2010. jan. 28. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez a hirtelen leeső vérnyomástól szokott lenni néha.


29h km

2010. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is 34 hetes vagyok, ugyanezekkel a tünetekkel.Azt mondta a védőnőm, hogy a vérnyomás a ludas.4x rosszul lettem, olyan gyenge lettem,ha nem ültem volna le elájulok.Vert a víz, rossz volt a közérzetem.Valszínűleg leesett a vérnyomásom.Most lettem 5.ször rosszul, kicsit másabb volt, olyan furcsán is láttam.Megmértem a vérnyomásom, most pedig ,magas volt.

Említsd meg a védőnődnek.

2010. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha legközelebb rámtörne, én is meg fogom mérni... és mit lehet ezzel kezdeni?
2010. jan. 28. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
a vércukrod is leeshet hirtelen, az is ilyen tüneteket produkál.
2010. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 32 hetes vagyok, velem is volt már párszor ilyen. Nagyon megijedtem. Nekem is a vérnyomást mondta a védőnő, hogy azt kéne olyankor gyorsan megmérni. Annyira ijesztő az a rosszullét, tegnap is rágondoltam, hogy mégegyszer elő ne forduljon, de nyugtatnom kellett magamat, hogy most meg már nehogy pánikoljak. Kitartás!
2010. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a kérdést tettem fel én is tegnap, vagy tegnap előtt, hogy mit lehet ilyenkor tenni:)

Hát nem tudom...

2010. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egyetlen megoldás, ha ilyenkor egy kicsit nyugalomba helyezem magam, esetleg felpolcolom a lábam, és megvárom míg elmúlik ez a kellemetlen érzés... bár nem szeretném ha többször rámtörne ez az érzés :-)
2010. jan. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!