Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedjek Utrogestant?

Szedjek Utrogestant?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem nyáron. 3 napja teszteltem pozit,két hét múlva mennék orvoshoz.Menjek hamarabb,hogy írja fel a tablettát vagy elég ha folsavat meg terhesvitamint szedek?Nagyon akarom ezt a babát!!
2014. nov. 19. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én biztosan mennék hamarabb, és megbeszélném vele, hogy kell e szednem és mikortól. Nem kockáztatnék. Hanyadik héten vetéltél el?

Nekem sárgatest elégtelenségem van, az első terhességemnél 9 hetesen kezdtem barnázni, orvos felírta az UTrot szerencsére nem lett gond.

Azt mondta a következő terhességnél autómatikusan fel fogja írni a gyógyszert és már az elejétől szedjem majd. Közben külföldre költöztünk és itt nem írják fel az Utrogestant, mert idézem "ebben az országban nem ez a protokoll". Így hazarepültem 7 hetesen és felirattam a magyar orvosommal. Szerencsére most sem lett baj. De az itteni terhesgondozáson csúnyán néztek, amiért progeszteront merek szedni.

2014. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szednék
2014. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
9 hetesen:(
2014. nov. 19. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lehet már holnap menj el a dokihoz és beszéld meg vele.
2014. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is mennék a helyedben, amilyen hamar csak tudnék. Több terhességből nálam csak akkor maradt meg a baba, amikor szedtem.
2014. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, progit túladagolni nem lehet, a hiánya viszont okozhat bajt. Én nem vetéltem soha, de a dokim kérdés nélkül felírta, az első alkalommal, ahogy mentem hozzá, "biztos, ami tuti" alapon. Menj, kérj, és használd!
2014. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenképp szedjed.én a 7ik héten kezdtem barnázni, végig kellett szednem az utrogestant.most 9 hónapos a fiam
2014. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sztk-ban felírják?Nem érem el a dokimat!
2014. nov. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!