Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felnőtt létemre félek elmondan...

Felnőtt létemre félek elmondani a páromnak, hogy terhes vagyok! Hogyan mondjam el? Félek, hogy reagál rá.

Figyelt kérdés

Nem terveztünk mostanság második gyereket,de becsúszott.

hozzáteszem gyógyszert mellett.


2014. nov. 19. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Félsz?? -ne viccelj.

Drágám meg kell beszélnünk valamit, és elmondod, hogy mi van. Aztán megbeszélitek hogyan tovább.

Te mit szeretnél?

2014. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagy a baj, ha félsz elmondani a párodnak, hogy KETTEN összehoztatok még egy babát! A kapcsolatotok színvonala ijesztő lehet, ha FÉLSZ a társadtól!
2014. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. De félsz vagy inkább izgulsz? Nem mindegy...
2014. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne felj,nyugottan mond meg,szerintem orulni fog,meg ha gyogyszer alatt is jott ossze. . . masik gyereketek hany eves? es ti hany evesek vagytok?
2014. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Szóval Te is Saridon mellett estél teherbe...

Elmondani pedig így kell:

"Drágám, babát várok. Tudod, ketten csináltuk."

2014. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!tegnap este megbeszéltük a dolgokat.Inkább izgultam mint féltem.:)Örült nagyon neki.már van egy 6 éves fiunk.sajnos 2 éve volt egy vetélésem és az nagyon megviselt. ezért most van bennem egy kis félsz..
2014. nov. 20. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!