Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek mi vállt be?

Kismamák, nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok és 3 napja iszonyatosan köhögök.Annyira,hogy már volt olyan,hogy hánytam is az erőltetett köhögéstől.Gyógyteákat iszom (kamilla,bodza,csipkebogyó,hársfa,erdei szederlevél),de nem igazán érzem,hogy segítenének valamit is.Van valakinek valami módszere ami bevált?
2014. nov. 23. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem Stodal szirupot adott a doki, homeos gyogyszer, ezt lehet szedni terhesen is.

Nekem bevalt!!

31 hkm

2014. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetesen fulladásig köhögtem, ittam lándzsásuzifűt. Na az segített semmi más nem.
2014. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én a 13. hétig köhögtem. A háziorvos Ca-t adott és hársfateát ill. elvileg tantum verdét is lehet enni.
2014. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hagyma teát ittam. Napi egy litert legalább másnap már jobb volt harmadnap már szuper. :)
2014. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tantum Verde nekem is van itthon,de úgy érzem mintha cukrot szopogatnék.A terhesség előtt mindig Strepfent használtam,de azt most nem lehet...Köszönöm az ötleteket,kipróbálom őket.Valamelyik csak beválik.Kedden megyek uh-ra,nem szeretném a többi kismamát is megfertőzni...
2014. nov. 23. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Stodal szirup vált be. 7.hónapban voltam, azt hittem szétszakad a hasam úgy köhögtem.
2014. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy 2-3dl -es pohàrba tegyél langyos vizet, kb 1ek mézet, kis citromlevet és 1ek borecetet. Az ize nem a legjobb de nem is kell egyszerre meginni. Elég ha kortyolgatod mikor ugy erzed köhögnöd kell. Nekem ez nagyon megnyugtatja a torkom. 32 hetes kismami vagyok és én is megfàztam. Anyósom adta ezt a tippet, eddig ezt érzem a leghatàsosabbnak.

Jobbulàst!

2014. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tippeket.:)

És mindenkinek aki beteg mielőbbi gyógyulást kívánok. :)

2014. nov. 23. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Méz,méz,méz:)
2014. nov. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!