Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van koztetek olyan aki a...

Van koztetek olyan aki a napokban tesztelt pozitivat? Van valami tunetetek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

igen itt a tesztem [link]

nagyon álmos vagyok

2014. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gratulalok!kesett a menszid es utana teszteltel?en mara nem vartam de tegnap reggel pozitiv lett.mai teszt is pozitiv.en is faradtabb vagyok.de nem faj se a cicim semmim.nem is tudom elhinni hogy tenyleg terhes vagyok :) meg a paromnak is csak holnap fogom elmondani
2014. nov. 26. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy hete teszteltem.A melleim nagyon fájnak,más tünetem nincs.
2014. nov. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kedden teszteltem pozit, a nem várt után 1 héttel. De csak azért teszteltem, hogy legyen mit elrakni emlékbe a picinek. Egyébként enélkül is tutira tudtam, hogy végre sikerült. Pedig első terhességem. Nem is értem, hogy hogy lehet nem érezni, hogy sikerült. Szerintem aki ismeri a saját testét, foglalkozik magával, az észre kell hogy vegye. Én minden másodpercben érzem. Folyamatosan picit feszülget a hasam, a cicim. Már a nem várt előtt 1-2 nappal kezdődött az érzés, hogy "valami történik velem/bennem". Egyébként meg még a leírhatatlan boldogság a tünetem... :)
2014. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!