Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szokás felfogadni a...

Mikor szokás felfogadni a dokit szülésre? Már akkor, amikor megállapítja a terhességet, vagy csak később?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először orvoshoz, 7 hetes leszek pont. Első baba, így nem tudom, hogy megy ez az orvosfogadás. Ilyenkor már meg kell kérdezni, vagy csak később, mondjuk a 12. heti UH után?
2014. nov. 26. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Várnék a 12. hétig, addig még bármi történhet a terhességgel.
2014. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, volt részem sajnos a "bármi történhet" dologban, ez a második próbálkozás már... csak nem tudom, hogy szokás ez, az előzőnél el se jutottam idáig, mert nem sikerült élő terhességet megállapítani se a 7., se a 9. héten, csak az üres petezsák nőtt.
2014. nov. 26. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az első genetikai uh után kérdeztem meg az oepes rendelésen az orvost, hogy járhatok-e minidg hozzá ezentúl és a szülést is vállalja-e. Azt mondta persze, de mondjuk én ez után kijártam inkább a magánrendelésére.
2014. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én eleve magánba járok, itt az sztk kritikán aluli, az ellenségemet nem küldeném oda. De azért gondolom ettől még nem evidens a dokimnak, hogy szülni is vele szeretnék, nem?
2014. nov. 26. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha magán orvosod van eleve, akkor gondolhatj azt is, hogy vele maradnál, de érdemes ezt megbeszélned vele, de majd ha 12. hét után, ha azt mondja minden rendben, akkor kérdezd meg szerintem, hogy szeretnéd, ha a szülésben is segítene neked, már ha elvállalja és hogy milyen tarifával. Az enyém anno azt mondta, a szülésért nem kér pénzt, a magánrendelés díja meg annyi, amennyi. Barátnőm orvosa a magánrendelés tízszeresét kéri szüléskor. Jobb majd ezt megbeszélni egyenesben.
2014. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 19 hetes uh-n kérdeztem rá, de a dokinak valójában evidens volt, hogy nála szülök. (Persze tudom, hogy alapvetően nem az, csak ő így reagált.)
2014. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, szerintem a 12 hetes UH után megkérdezem. Reggel voltunk az első UH-n, ver a pici szíve :)
2014. nov. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!