Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen erős menstruációs...

30 hetesen erős menstruációs fájdalmam van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Annyira fájt most a derekam és a hasam is mintha menstruációs görcseim lettek volna. Párom megmasszírozta a így már jobb de még mindig fájdogál a derekam.

Most enyhült, ez volt az első ilyen a terhességem alatt.



Mitől lehetett? Kicsit megijedtem.


Köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 26. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ne foglalkozz, kedves Kérdező, az 1. válaszolóval! Legyen ez a legnagyobb boldogsága egész életében, hogy ilyen ocsmányságokat írogat!

Szval ne aggódj! Én 33. hétben járok, nekem is szúrkál, fájdogál mindenhol, a derekam-keresztcsontom le akar szakadni. Már van egy kisfiam, Vele is éreztem ekkortájt ilyeneket, de Vele ezekben a hetekben kezdett hirtelen óriásira nőni a pocakom. Egyfolytában húzódott, fájt valahol. Úgyhogy szerintem ennyi belefér. Viszont ha nagyon aggódsz, holnap hívd föl a dokidat! Egyébként mozgolódik a babád?

2014. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Látom, azonnal törölték is az ocsmány kommentelőt. Na, jól van!
2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Igen mozgólódik rendesen a kisasszony :)

csak most nagyon megijedtem, mert teljesen olyan volt mikor megjött és szenvedtem a görcsöktől és a derekam leszakadt.

2014. nov. 26. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes leszek és az ijesztett meg, hogy tegnap este óta nagyon lusta a kicsikém. Második terhességem. Ilyenkor mindentől megijedünk, de általában alaptalan. Ha esetleg gond lenne, akkor nem múlna el a fájdalom. Nálam, amikor beindult a szülés, csak egyre erősödött és egyre gyakrabban jött a fajdalom. :) Elaludni sem tudtam tőle.
2014. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy nagy adag magnézium jót tenne, nem?
2014. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!