Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rózsaszínes nyálkás valami...

Ha rózsaszínes nyálkás valami folyik tőlem az a nyákdugó?

Figyelt kérdés
holnapra vagyok kiírva és reggel fél öt óta folyik ez a valami viszont fájásaim vannak de nem túl erősek.. szerintetek meg lesz a fiam holnapra??

2014. nov. 28. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Rózsaszínes valami, de mennyi? Milyen állagú. Ha folyás állagú, akkor szerinem nem az. Belőlem egyébként 1 hétig távozott a nyákdugó és már mindenféle színű volt, de minden nap csak egy kicsi. Azért hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg, mond el nekik részletesen, hogy milyen. Ők jobban tudják. Elképzelhető, hogy rutin ellenőrzésre behívnak.
2014. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nyákdugó.nekem is így volt elkezdett jönni a nyákdugó (nekem inkább barnás volt)de lehet rózsaszínes is közben enyhe fájásaim voltak amik egyre csak erősdtek.erősödnek már a fájásaid?
2014. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyákdugó és tágulásos vérzés nekem ez volt szülésem előtti napon.
2014. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát az állaga nyálkás és a fájásaim még nem erősödtek... nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2014. nov. 28. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mind kettő szülésem így indult.

Kisfiammal reggelre nagy mennyiségű rózsaszín folyásra ébredtem, megijedtünk hogy magzatvíz, fájásaim csak óránként egy volt, bementünk délelőtt a kórházba. Egész nap megfigyeltek a szülőszobán, délutánra megállapították hogy szépen nyílok magamtól tehát elkezdődött a szülés. Oxival rásegítettek és oxi után 3 órán belül meg lett a kisfiúnk.

Most a kislányunkkal ugyan így indult, reggelre sok rózsaszín folyás, óránkénti fájások, jó erősek. 2 napig bírtam így otthon, nem akartam bemenni mert féltem hogy leraknak a patológiára, 3. nap már nem bírtam, annyira fájt, beértünk, azonnal kaptam oxit és 40 percen belül meg lett a kislányunk.

Döntsd el te, hogy már most bemennél-e a kórházba vagy maradsz otthon kínlódni, otthon annyiból jobb hogy saját környezetben azt csinálsz amit akarsz, viszont ha bemész, lehet hogy kapsz oxit és hamar meg is szülsz.

Minden jót.

2014. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm a választ.. az a baj hogy nekem is kb fél óránként van fájásom de nem túl erősek szoval fogalmam sincs mit csináljak viszont holnap igyis ugyis be kell mennem a kórházba kópiára és akkor remélem már meg tudják mondani hogy maradja e vagy jöjjek még haza..
2014. nov. 28. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Na mi a helyzet? Megszületett már a babád? :)

2014. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!