Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák! Hol kell...

Tapasztalt kismamák! Hol kell érezzem a a baba rugdosásait ha már befordult?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva megyek dokihoz,csak furdal a kíváncsiság vajon hogy fekhet:)

Inkább jobb oldalt és felül érzem hogy piszkál és rugdos.

Szerintetek?

35 hetes kismama.


2010. jan. 30. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia én 33. hétben vagyok. és nekem koponyavégű. (fejjel lefelé van.) Mondjuk mindig igy volt. És nekem fent rugdos nagyon. Mondhatni a mellemmet rugdalja. :-)
2010. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bordáidat rúgdossa, vagy a gyomorszájad, akkor már a finishben van a drága! :) 9 hetes baba anyukája
2010. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én hétfőn megyek, akkor leszek 36+4. pont így érzem ahogy írtad, és 32.héten még faros volt... nagyon-nagyon kíváncsi vagyok én is. nekem kicsit jobbra a köldökömtől nyomkodja ki magát, nagy rugásokat sehol nem érzek... de balra kb. egy vonalban a (remélem) popójával van kisebb dudor, amit szintén néha kinyom... talán a térde, lába:) nem tudom. az az igazság, hogy amikor faros volt, akkor is ugyanitt érzetem egy puklit, ami akkor még kisebb volt de már akkor is azt hittem hogy biztos a popója. aztán kiderült hogy a feje ilyen kemény... viszont akkor nem éreztem vele egy vonalban balra a másik kis kemény testrészét. Ha gondolod hétfőn megírom délután hogy mi volt.
2010. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi szépen:)

Utolsó válaszolónak,örülnék ha megirnád hogy mi volt,nagyon kedves tőled!

2010. jan. 30. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:
o.k. hétfőn megírom. üdv.
2010. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igértem, hogy megírom az én babám hogy fekszik... Sajnos nekem nem fordult be, de attól még a tiéd lehet hogy már jó irányban van :) A feje a köldököm felett a bordám alatt van kicsit jobbra és azért érzek minden rugdosást felül, mert fel van csapva a keze, lába... Ez a klasszikus farfekvés (legalább nem lábtartásos, az is valami :)) A fejével egy vonalban van a keze, lába, a popója meg egész lent. 36+3 vagyok ma, hát nem tudom.... én nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen összetekert pózból képes lenne megfordulni, de még az orvos mindig azzal biztat, hogy előfordulhat. A babák csak 5%-a marad faros. Remélem a tiéd már megfordult!!! Boldog babavárást!
2010. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,hogy írtál.Hát nem tudom az enyémmel mi a helyzet de 1 hét múlva kiderül:)

További boldog baba várást Neked is!!!

2010. febr. 2. 11:00
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem úgy feküdt a bébim, hogy fejvégű volt, a háta a bal oldalamnál volt, és nekem is ugyanígy, a jobb oldalon rugdosott, meg fent, de volt, hogy lent is éreztem :-) (szerintem akkor a kezével piszkált)
2010. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A csuklását hol érzed? Az én babám is jobb oldalon fent rugdosott a bordáimnál és bal oldalon teljesen lent, szinte a szeméremcsontomnál éreztem a csuklását.
2010. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem ma derült ki hogy faros a drága(4 hete még nem volt az-éreztem amikor megfordult)

A köldököm felett szokott rugdosni,kinyomni magát és érdekes de a szeméremdombnál érzem h csuklik,pedig ugye a feje fennt van:-)

2010. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!