Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a terhesseg...

Szerintetek a terhesseg elejen leghamarabb mikor eszlelheto alacsony vernyomas?

Figyelt kérdés
Gyanitom hogy teherbe eshettem es nagyon szedulok, megmertem a vernyomasom es elegge alacsony! Meg nem teszteltem csak tudni szeretnem hogy ilyenkor mar csokkenhete a vernyomas vagy inkabb csak kesobbre jellemzo?
2014. nov. 28. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom,az első gyerekkel egyáltalán nem lett alacsonyabb a vérnyomásom.Mondjuk az enyém alapból is alacsony.A másodiknál már a kimaradt mensi előtt baromira leesett (70/43),amugy az átlagom 90/60.
2014. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam már korán, az 5. héten jelentkezett, majdnem el is ájultam.
2014. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hàt 6 hetesen màr nagyon alacsony volt de en akkor màr durvàn hànytam és segítséggel ettem stb..nekem akkor màr 90/50 volt..amugy egész terhességem alatt 80/40 volt:/ most a mult héten volt egyszer 110 :)) de én extrém eset vagyok..nem is mindenkinek lesz alacsony kb. Ugyan annyinak lesz magas a vérnyomàsa és az is hamar kialakul!!
2014. nov. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!