Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes magzat milyen gyakran...

35 hetes magzat milyen gyakran mozog?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú, hát ez nagyon változó babánként. Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem úgy rémlik, hogy amikor az első terhességem végén számolnom kellett a mozgásokat, napi 20-nak kellett meglennie. Egyébként nem gondolom hogy ezt számokhoz lehet kötni, minden baba más. :) Azért persze mozogjon minden nap. :)
2014. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

legalább 10x kell érezni. Ehhez képest az első babám sart ezekre a szabályokra és napi 1x mozdult meg mindig is.

Második babám az ellentéte, azért már kicsit "nyugodtabb". De a 10 mozgás az símán megvan. Megvan a napi rutinjuk, ha nincs hirtelen nagy változás a mozgásban, nem kell aggódni. De csöndesebb és pörgősebb napok mindig vannak.

36+4hkm

2014. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Barátnőm majdnem arra a napra van kiirva mint én, neki lényegesebben kevesebbet mozgott a babája az egész terhesség alatt. .

Nekem aktív kislányom van, a 10mozgas már akkor megvan amikor reggelente fekve beszélgetünk apával az ágyban :)

37hkm

2014. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló,hogy érted hogy csak egyszer mozgot egy nap?Számomra ez hihetetlen én megis örülnék.Én azért lényegesen többet érzem,pedig csak 34hkm vagyok!
2014. nov. 29. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ez is erdekes ki mit erez es szamit mozgasnak:))nst-n voltam a multkor ugye nyomni kell ha erzem a mozgast..na most en mar 10 percet üldögéltem ott es csak egyszer nyomtam kisfiam amugy is egy kis lustaság gondoltam csicsikal:)) erre mondja a szülésznő lehet ám nyomni ha mozdul mondom neki de hat nem mozog erre mondja,h látszik a szívverésén,h megmozdult en eszre se vettem..utana meg mikor csak kinyomta magát akkor is rámszolt,h ez is mozgasnak számít:))tehat mikor ekkora már a babuci ne rugásokat akarjatok érezni mert ahhoz már kicsi a hely attól ők még mozognak csak aprókat meg sokszor csak kinyomják magukat!!még a lustik is:))38hkm
2014. nov. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanaz van, mint az utolsó hozzászólónak. Ctg-én végig látszódott, hogy mozog, én kb. 2 mozgást éreztem a 10-ből. Egész végig nyugodt volt a lányunk, most is az, valahogy ez engem sosem rémisztett meg. Inkább örülök neki, hogy békén hagy és nem okoz fájdalmat. :D

34hkm

2014. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan elmúltam 35 hetes,de tök változó.

Egyik nap egész nap csak ficánkol,nyomkodja a kis talpát,fenekét kifele. Néha-néha bök egy jó nagyot és ennyi.

Máskor meg folyamatosan jár a lába,meg sem áll,egész nap " bulizik"

Nem hiszem,hogy meg lehetne mondani,hogy milyen gyakran "kell" hogy mozogjon. Tényleg igaz,hogy minden baba más..:)

Az én babámnak vannak pörgős napjai és lustább napjai. De ami szinte állandó pár hete,hogy " együtt fekszünk-együtt kelünk" :) Legalábbis éjszaka nem kelt fel,nem piszkál és mikor én felkelek szinte sosem érzem mozogni,ebből gondolom,hogy velem együtt csicsikál :)

38 hkm

2014. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Éjszaka nekem sem kell fel,nagyon ritka.pl a múlt kedd a kivétel mikor kilódtam mert görcsöltem hálistennek ő mozgolódott.Be is kerültem a kórházba,de már itthon vagyok.Nekem is van olyan nap hogy nem olyan aktív másnap meg igen.Ma egész délelőtt pörgős volt,most meg nagyon csöndben van kicsit aggódom.Csütörtökön volt uh.rendben volt minden.Utolsó hozzá szóló irigyellek nem sokára szülsz.
2014. dec. 1. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok: Igen, tényleg nem mozgott, nem rugott, ...semmi. Szerintem lusta is volt, meg máshogy feküdt, mint a mostani, meg az is lehet, hogy mellsőfali volt a méhlepényem. Nem tudom, mert külföldön lakunk, itt nem mondják meg a kismamának a méhlepény helyzetét, érettségét, méhszájat meg baba súlyát meg ilyeneket. Itt két uh van, 12 és 20 hetes. Ők gondolom megjegyzik maguknak ezeket, de kismamákkal nem közlik, csak azt, hogy jól van a baba. Nekem elég is ennyi:D Majd szólnak, ha valami nem stimmel.

Szóval nem tudom, hogy akkor hol volt a méhlepény, de ha mellsőfali volt, akkor valószínű az is tompított. Teljesen más is a két terhességem. Az elsővel iszonyat sokat híztam, akkora voltam, mint egy bálna és mindenki azt hitte, hogy ikrekkel vagyok terhes. Most meg 34 hétetesen voltak olyanok, akik észre se vették-laza pólóban, hogy terhes vagyok. Most éppen véletlen tudom, hogy hol van a méhlepény, mert 28 hetesen voltunk magánultrahangon és ott mondta a nő, hogy lennt van a feje, és hogy belefúrta a kis arcát a méhlepénybe. Szerencsére nem lóg rá a méhszájra.

Hihetetlen, hogy homlok egyenest más ez a baba a pocakban, mint az első:D

2014. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!