Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok és...

_Goodlife_ kérdése:

28 hetes kismama vagyok és nem tudok hízni :/? Többi lent.

Figyelt kérdés

pedig rendesen eszek,(155 cm vagyok) 46 kg-mal kezdtem és most 48,5 kg és 50 kg között ingadozik a súlyom. Nehezen tudok hízni. 22 hetesen a baba 533 gramm volt,vagyis annyinak becsülte az ultrahang. Valakinek nem volt ilyen?? :( Vagy akkor csak a babára hízok?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. dec. 1. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene híznod??? Nem értem. Ha a baba normálisan fejlődik, folyamatosan nő, attól neked még nem kell híznod. Igen, babára hízol :) Van, aki soványabb szülés után, mint előtte. Cukrod rendben amúgy?
2014. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen a cukron normális ! :)
2014. dec. 1. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 40+3 hkm vagyok, és egy kilóval kevesebb, mint amivel teherbe estem. :) Az orvos nemhogy nem aggódik, de meg szokott dicsérni. Egyáltalán nem KELL hízni.

Amit kell: kiegyensúlyozottan étkezni, minden tápanyagot megadni a kicsinek. Ha a baba szépen fejlődik, minden a legnagyobb rendben.

2014. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 28 hetes vagyok. Mondjuk én magasabb súllyal indultam, de én is 2-3 kg hízás között ingadozok. :)

Nekem senki nem mondja, hogy ez gond lenne, sőt mindig megdicsér a dokim, hogy csak így tovább. Bár én odafigyelek, azért nem hízok. 27 hetesen 1011 grammra becsülték a kislányom, tehát teljesen normális súlyban van.

Szerintem ne aggódj emiatt, nem törvényszerű, hogy mindenki sokat hízzon.

2014. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Amig a baba rendben fejlődik, eszedbe ne jusson azon aggodni, h Te nem hízol, nem kötelező az, sőt. Úgy látszik, ilyen az alkatod, de különben én a 24. hétig kb 2 kilot híztam, az utolso pár hétben mégis feljött még 16, hidd el jobban örültem volna, ha marad az a 2... :)
2014. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Nagyon megnyugtatott! Ma voltam a védőnőnél és miatta aggódtam mert nagyon furcsállta hogy ingadozik :/ De mostmár megnyugodtam :)
2014. dec. 1. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem a baba a 23.héten 640gr volt,szóval jó a babád súlya,ha arra gondolsz kicsi,akkor nem!

Amúgy én 37..hetet kezdem szerdán és 6kg-t híztam összesen.. az a baba,meg a többi ami vele jár.. ő teljesen jól fejlődik,jó súlyban van!

34hetesen volt 2400gr :)

2014. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!