Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen miert viszket a...

6 hetesen miert viszket a koldokom korol es miert bizsereg? Nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy sértésnek vedd, de hat hetesen azért bizsereg és viszket a köldököd körül, mert a hasadat figyeled, és felfokozódik a percepciód. Semmit nem jelent. Vsz. ha nem lennél terhes, és nagyon koncentrálnád, akkor is éreznéd.
2014. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D Első jól mondja! Egyébként gratulálok! Tényleg nem jelent semmit.
2014. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem minden gondolatom a baba korul forog.:) mert van egy 3 evesem aki lefogalal,meg most pont gepezek.nyilvanvalo hogy nem a babat erzem mert az meg nagyon korai a kisfiamat is 16 hetesen ereztem :) csak nala nem volt ilyen koldok koruli viszketes
2014. dec. 1. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdezönek igaza van, en is ereztem ilyet mikor terhes voltam (sajnos azota elveteltem, ettöl függetlenül). Kb. ugyanebben az idôszakban ereztem ezt en is gyakran, es miota nem vagyok terhes, akarhogy is koncentralok ra nem erzem. Viszont a mai napig sem tudom h mitöl van, talan h nöl a meh, vagy a mehtarto szalagok, ilyesmire gondoltam
2014. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is akkrotájt viszketett a köldököm de nem agódtam :) a védőnő azt mondta ez normális
2014. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.en sem aggodom csak furcsanak talalom :D
2014. dec. 2. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!