Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Combtőnél erős izomlázszerű...

Combtőnél erős izomlázszerű fájdalom. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
A combom belső felén a "főín" tövében erős izomlázszerű fájdalom van, ami csak járáskor jelentkezik. 22. hétben vagyok, de eléggé megkeseríti a mindennapokat. Napi 3 Béres Magnézium+B6-ot szedek. Nektek volt ilyen? Mit jelenthet? Méhszájnyílásnak ugye nem tünete?

2014. dec. 3. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A keresztcsontod nem faj? Ott a derek tajan? Mert nekem most az fajt nagyon 2 hetig,es emiatt "rosszul" jartam. Igy megterhelodott a jobb labam,es ugyanugy fajt,mibt Neked,a combomnal. Valsteg a baba fekvese okozza,mert most egyik naprol a masikra rengeteget enyhult. A szulesznom mondta,h.a derekfajasra a magneb6 semmi,magnerotot szedjek,3*1. Igy is tettem,lehet az segitett. 32+5 hkm
2014. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak beparaztatni,Sajnos nalam a jele volt :( egy hetfoi napon latott a dokim ott a mehszaj meg 3000 volt.utana ket napig fajt a combtovemnel es sugarzott ki,csutortokon elmentem,mert gyanus volt,megvizsgalt,2222 lett a mehszajam ket nap alatt.De en ekkor mar a 36. Heten tul voltam.
2014. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt kb 20 hetesen jelentkezett sehol sem fájt csak a combtövem az is csak járkálásnál ha leültem elmúlt de nagyon rossz volt mert már a kutyát is nehezen sétáltattam mert 5 perc után megfájdult.... minden nap iszom a megnosolv granulátumot ebben van a legtöbb magnézium és már másnap nem fájt azóta elmúlt és zárt is vagyok 30 hkm :)
2014. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, a biztonság kedvéért felhívom a védőnőt, hogy kell-e aggódnom. Nekem semmim nem fáj, se a derekam (pedig még terhesség előtt mediális gerincsérv gyanús voltam, csodálkozom is, hogy eddig még nem jött ki...), se nem sugárzik a lábamba. Egész egyszerűen olyan érzés, mintha egy terpeszt raktak volna a 2 combtövemhez belül, és húzná szét a lábamat tőből. Ha ülök, ha fekszem, ha állok nem fáj, csak ha megyek, és ha éjszaka fordulok át egyik oldalamról a másikra. Kíváncsi vagyok mit mond a védőnő, ha úgy van felhívom a dokimat is, csak őt az asszisztensén keresztül elég bonyolultan lehet elérni.
2014. dec. 4. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok amúgy én szerintem tágul a medencéd ez attól lehet legalábbis én ezt gondolom, hogy nekem is ettől volt de kérdezd meg a védőnőd persze :)
2014. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A védőnőt nem értem el, így megkerestem a dokimat, meg is ultrahangozott, mert mondta, hogy néha ez jele a méhszáj tágulásának. De szerencsére minden zárt, a baba is megfelelően növekszik, megnyomkodott, megnézte a lábamon az izmokat, de nem talált semmi különöset. Szerinte izületi ödémás dolog, Magnerotot kell szednem, már nem Magne B6-ot. Úgyhogy minden rendben, de így vagyok nyugodt, megérte a vizsgálatot, az idegesség a legrosszabb! :)
2014. dec. 4. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Legelso vagyok! Jol tetted h.megvizsgaltattad magad! Tovabbi jo egeszseget! :)
2014. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!