Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Women's cream vagy barátcserje...

Women's cream vagy barátcserje-kapszula? Jó/rossz tapasztalatok? Meddig kentétek/szedtétek? Mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez két különböző dolog.

Mi a gond, miért akarod szedni?

Én nem kennék "hormon" tartalmú krémeket a bőrömre.


Ha szedni akarsz ilyesmit, akkor premens, vagy mastodynon, vagy barátcserje kapszula, a krém helyett meg palástfű, de ha nem valami enyhébb gondod van a hormonokkal, akkor keveset érnek.

2014. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Women's cream 2 hónap alatt "teherbe ejtetett", emellett megszüntette a hajhullásom, normalizálta a ciklusom. A terhesség 14. hetéig kell kenni. Ha érdekel bővebben írj privit, leírom pontosan hogy kell használni...
2014. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! 3 eve, mikor abbahagytam a fogamzasgatlot pcos miatt nem jott meg egy evig. Rendszeres mozgassal es dietaval eltuntek a cisztak par honap alatt a petefeszkemrol, azota mindig megjon 28-31 napra. Viszont mindig 3-5 nap barnazassal indul, es lassan mulik el. A pattanasok is progeszteron-hianyra utalnak, de mivel nem tunik sulyosnak, eloszor gondoltam, hogy valamilyen termeszetes modszert probalnek ki. Par honap mulva kezdenenk el akciozni, es szeretnem, ha nem ezen mulna.
2014. dec. 8. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég régi kérdés és érdekelne, hogy végül használtad-e. Ha igen, mi a véleményed? Vagy ha nem, akkor mit használtál helyette?

Köszi. :)

2016. jún. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Barátcserjét szedtem, megnézettem a hormonjaim előtte 4 hónappal, amit jól is tettem, mert a pajzsmirigyemet rendbe kellett tenni, Hipp Natalt is akkor kezdtem el szedni, családállításra is elmentem, hogy lelki akadály se legyen, és csináltam az aviva tornát, hogy a hormonjaim is rendben legyenek. Emellett csináltam az ösztrogén-diétát. 1. Hónapban sikerült a kis tündérkém:)

2016. jún. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!