Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztett terhes vagyok,...

Veszélyeztett terhes vagyok, megszakítsam ezt, hogy kivegyem a szabadságaimat, ami még erre az évre jár?

Figyelt kérdés
A szabadságot is csökkentik veszélyeztetett terhesség miatti táppénz miatt, ha meghaladom a 30 napot?
2014. dec. 8. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csökkentették a szabadságomat amíg táppénzen voltam veszélyeztetett terhesként. Sok nap szabadságod van még? Én nem venném ki, jó lesz akkor ha visszamegyek dolgozni. Persze anyagilag jobban jársz ha szabadságon vagy, mint táppénzen, de abban sem vagyok biztos hogy ilyen esetben engedik kivenni.
2014. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég hozzáértő bérszámfejtőtök lehet, első, ha nem csökkentette, ugyanis naptári évenként csak a táppénz első 30 napja minősül munkában töltött időnek, és csak erre jár szabi, a 30 napot meghaladó táppénzre nem.
2014. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kedves második! Olvas el még egyszer a hozzászólásom, pont azt írtam hogy nekem csökkentették...
2014. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!