Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet mozgásra bírni a...

Hogy lehet mozgásra bírni a babákat a pocakba?

Figyelt kérdés

Ma volt az első NST vizsgálatom, és nem akart mozogni akkor amikor kellett volna. Ettem rendesen, csokit is, ittam is (hideget is), sétáltam, lépcsőztem. Kb 6szor tették fel a gépet, mire egy ici pici mozgás volt. Legközelebb mit csináljak? Elég kellemetlen volt ahogy a vizsgálóhölgy viszonyult hozzám. Még ő volt felháborodva hogy nem mozog. Időpontra kell menni, de képtelenségnek tartom, hogy pont abba a 10 perce produkálja magát a babám. Tanácsokat szeretnék kérni, hogy nektek mire mozog, mire ébred fel a babátok.

Attól tartok ha ilyen problémás lesz a vizsgálat akkor be fognak fektetni.

Alapjába véve itthon szokott mozogni, sőt még van amikor nagy bulikat tart odabent. :)

34 hkm.



2014. dec. 8. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem mikor nem mozgott, először (sztk-ban) szőlőcukrot adtak. nem volt sok hatása. azt a kórházba mikor mentem vizsgálatra és nem volt semmi akkor jött egy doki, akinek nem sok köze volt hozzám, de mondta a szülésznőmnek hogy menjek le a büfébe lépcsőzve egyek egy tábla csokit azt lépcsőzzek vissza, a 8. emeleten volt. az segített egy kicsit. meg volt mikor a szülésznőm egyszerűen felrázta a gyereket. megfogta a hasam és elkezdte rázni :) ijesztő volt. azt volt mikor ez sem segített, akkor mondta hogy hozza a "sokkoló" és kicsit felrázza a babát, ezt lehet meghallotta a kicsi és elkezdett mocorogni :) de szerencsére nem volt feltöltve a szerkentyű.
2014. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is megmozgatják a pocakot vagy lépcsőzni kell. Ajánlották a csokit, üdítőt. Én ma 50 percet voltam a gépen, mert éppen pihent a kicsike. Időpontot nem lehet úgy kérned, ha tudod, mikor aktívabb a babád, reggel vagy dél előtt, után?
2014. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!