Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha másfél napos...

Szerintetek ha másfél napos késéssel jött meg, rövidebb ideig tartott de "normálisan" görcsöltem, annyira, h fájdalomcsillapítót vettem be lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Még hozzá tartozik, hogy akkor késett 1,5 napot és most az utolsó naptól számított 3.napon még mindig hőemelkedésem van, olyan megfog jönni módon fájdogál a hasam, és szédülök
2010. febr. 1. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megjött, nem hiszem, hogy terhes vagy. De azért tesztelj, hátha te vagy a ritka kivétel.szorítok, gondolom babát szeretnel.
2010. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem igy volt köv.honapba már nem jöt meg és akkor már 8 hetes terhes voltam
2010. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te is vettél be gyógyszert?
2010. febr. 5. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
szedtem be de akkor még nem tudtam.de semmi nem történt szerencsére.
2010. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia mi van veled?csináltál tesztet?
2010. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
teszt negatív :( most megyek orvoshoz, mert azóta is szarul vagyok és ájuldozom! köszi az érdeklődést :D
2010. febr. 11. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
szia hogy vagy? mi volt az orvosnál?
2010. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia! vérvétel, belgyógyász, neurológia,vérvétel, pajzsmirigy uh, cardiológia ilyen sorrendben....de a belgyógyász szerint stressz, illetve pajzsmirigy túltengés :D makd meglátjuk, de az biztos,hogy április végéig nem unatkozom
2010. febr. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!