Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen 2,5 kg baba nagyon...

37 hetesen 2,5 kg baba nagyon kicsinek szamit?

Figyelt kérdés
Az orvosom nyaggat vele hogy eleg kicsike. Volt valakinek hasonlo sulyu babaja? Minden rendben volt?

2014. dec. 10. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A 2,5 kg születési súlynak is megfelelő, nem értem, mi baja az orvosodnak...
2014. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm júliusban szült, hasonló súlya volt a babának, és ő is 37 hetes volt. Neki ki kellett venni a babát, mert elöregedett a méhlepénye és nem tudta átadni megfelelő mennyiségeben a tápanyagot a babának. Semmi baja nem lett a babának, szépen felhozta magát, anyatejjel táplálkozik. :) Mivel keresztanyám szülésznő és nála szült a barátnőm, megnyugtatott minket, hogy a kis súlyú babák szépen felhozzák magukat, valószínűleg gyakrabban kívánja majd az ételt. Ha még bent marad, nagyon szépen fog fejlődni napról-napra, ne aggódj!
2014. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39. héten 2,6 kilóra becsülte a dokim az UH alapján. Amikor már a szülőágyon voltam, (40+1hét) azt mondta, hogy 2,5 kiló se lesz... 3,2 kilóval született a kisfiam.
2014. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 3-an vagyunk tesók. Mind a 3-an 3kg alatt születtünk. Én voltam a legnagyobb 2900 grammal:) A nővérem kisfia 2500grammal született meg a kiírt napon:) Már 2éves kisördög,semmi gond nincs vele:)

Nekem 36 hetes UH-on 2500grammra saccolták a kicsit! Egyébként is ezek csak becslések! Nem kicsi szerintem. És ha végig viszed a terhességedet,tehát ugye 3 hét,még sokat fog ám hízni:)

Üdv 39+3 hetes kismama

2014. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. 37. hétre teljesen ok a 2,5 kg. Én a babámat 37. héten szültem 2700 gr-al, és 2500 gr-al hoztam ki a kórházból. Pici kis törékeny volt, de nagyon cukker. A nagyobb tesók 3600 gr-al születtek, csak hozzájuk képest volt nekem furi. Amúgy teljesen összeszedte magát, mire 1 hónapos lett jól kikerekedett :)
2014. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 38. héten 3 kg-ra becsülték, harmadnapra megszületett 3,5 kg-mal, szóval ahogy mondják ez csak becsült súly. Ne aggódj! Könnyű szülést!
2014. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!