Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizelesi inger mint kora...

A vizelesi inger mint kora terhessegi tunet hogy jelentkezik? Allando inger miota ekoszor tapasztalod vagy csak idonkent? Pl egyik este erzem es 15 percenkent pisilek de masnap nem erzem.

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 08:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat eloszor
2014. dec. 11. 08:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Én abból sejtettem, hogy terhes vagyok, hogy az egyik nap olyan érzésem volt, mintha felfáztam volna, 6, azaz HAT percenként jártam pisilni (amíg meg nem untam és a WC-n töltöttem el egy órát) és iszonyatos fájdalmaim voltak...másnapra semmi bajom nem volt.

A 22. héten vagyok, mostanában megint sűrűbben kell pisilni, de még nem olyan vészes, az éjszakát is átalszom.

2014. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt állandó inger az elején, csak kb. heti 1 nap, most 28 hetes vagyok, szintén esetlegesen jelentkezik.
2014. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eloszor is gratulalok a babakhoz sok egeszseget es konnyu szulest! Nekem eddig ketszer jelentkezet es mindig este olyan fura alhasi nyomas erzessel, mikor ez az erzes elmult akkor mar pisilnem sem kellet. Igazbol nem tudom mire velni vasarnapra nem varom a pattanasaim nem jottek ki pedig ilyenkor mar reg ki szoktak jonni na de majd meglatjuk!
2014. dec. 11. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a nyomás érzés hasonló, mint amikor felfázásos panaszai vannak az embernek? Csak azért kérdem, mert nekem ez a fájdalom érzet, amikor 6 percenként rohangáltam pisilni, hasonló volt.

Majd mindenképpen írd meg, hogy mi az eredmény, szurkolok! :)

2014. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hasonlo erzes csak nem csip a vizeletem mint felfazaskor! Hetfon tesztelek ha nem jon meg. Akkor majd irok!
2014. dec. 11. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan! :) Akkor ha a te tested is hasonlóan működik, mint az enyém, ez jó jel lehet. Na, kíváncsi vagyok mi lesz.
2014. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!