Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó egyszerre távozik?

A nyákdugó egyszerre távozik?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 napja ilyen halvány sárgás hát nem folyás hanem inkább ilyen nyúlós valami jön ki belőlem. Akkor szoktam látni amikor pisilek és a Wc papíron marad, vagy a bugyiba van. Ez nyákdugó lehet? Ha az, akkor már közeleg a szülés? A lepényérettség már II. fokú. 35+2 hkm

2014. dec. 16. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, néha darabokban távozik. Néha hetekkel szülés előtt. Nincs jelentősége :)
2014. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor nem kell megijednem, hogy nemsokára szülök? Még azért korai lenne. Babucinak még jó pár hétig bent kell maradnia a pociban.
2014. dec. 16. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy darabokban jön ki, nekem annyit mondott a doki, hogy utána még bármennyi lehet, de hosszú útra már ne induljak el.
2014. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bnomnekhetekkel a szules elott jott ki,darabokban.nekem mar szuleskor,burokrepesztes utan,na az eleg undorito volt.ilyen rozsaszines,veres,nyulos cucc.na inkabb nem reszletezem.:)

A helyedben en azert felhivnam a dokit.

2014. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem harom hettel szules elott jott ki egy resze majd szules elott egy nappal a tobbi. Hogyha verzel is es RH negativos vagy akkor menj be a korhazba, hogy megkaphasd az oltast de ha nem akkor pihenj minel tobbet es ne nagyon mozogj sokat.
2014. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja es en is pontosan 35 hetes voltam amikor kijott eloszor a nyakdugo es 39 hetesen szultem
2014. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!