Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is hosszúnak tűnik a 9...

Nektek is hosszúnak tűnik a 9 hónap? 35 hetes vagyok, de már nehezen bírom. Kb 1 hónapja érzem azt, hogy nagyon hosszú az ez az idő (persze tudom, hogy a pocakban kell fejlődnie a babának). Már nagyon jó lenne, ha itt lenne velünk.

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 30 hetes vagyok. Nekem pont fordítva van. Úgy érzem, mintha idáig repült volna az idő. :) Néha el is csodálkozom, hogy már itt tartok. Mondjuk én nagyon élvezem a várandósságot, nem lehet okom panaszra. Persze nagyon várom már, hogy megszülessen a kislányunk, és végre a karjaimban foghassam. :)

2014. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Tipp: ha nem nyivákolsz miatta, akkor nem is lesz szenvedés. A terhesség miatt még nem kell sajnáltatni magad.
2014. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekes mert azt tudnám mondani,hogy "Te jó ég milyen gyorsan elment ez a 9 hónap:)" Mellette meg már minden nap 1 évnek tűnik:) Mert mintha tegnap tudtam volna meg hogy babát várok, és el is repült az idő.. Most meg már minden este úgy fekszem le,hogy az éjszakák borzasztó hosszúnak tűnnek,mert mindig felkészülök arra,hogy "Na ma lesz a nagy nap":) Hát eddig még nem:)

Most már 40+2 hetes vagyok,úgyhogy kérdező lesz ez még hosszabb is:)

Boldog babavárást.

2014. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Egyébként nekem valahol a 38-hétben állt meg az idő:)

2014. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Nem nyivákolok. Szerintem olvasd el a kérdést mégegyszer. Ez az oldal nem azért van hogy leszóljuk a másikat, hanem hogy megpróbálunk tanácsokat adni.
2014. dec. 16. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Hú nekem a második terhességem tűnt nagyon hosszúnak. Én bőven megelégedtem volna 3-4 hónappal, m utána fájt, húzódott a hasam, a csontom is nagyon fájt, h alig tudtam menni. Nagyon rossz volt.

:)

2014. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon hosszúnak tűnt, nem győztem kivárni, hogy felvegyem, láthassam végre

mindig sürgettem, majdnem meg is indult, utána meg azon voltam, hogy maradjon még, ne jöjjön korán. és maradt :)

2014. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb egy hete állt meg az idő :) jovohetre vagyok kiírva ugy erzem sose jon el :D

39hkm

2014. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam! :) Aztán megszületett és 3-4 óràs alvások után azt mondtam hogy tegyük vissza picit a hasamba! Borzasztó fáradt leszel, és alapjában változik meg az egész életed. Élvezd ki amíg bent van, és nyugodtan azt csinàlhatsz amit szeretnél...pihenj sokat! Mert azutàn nem lesz megállás! :)
2014. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elvagyok, élvezem a szépségeit,a párom van úgy vele,hogy bárcsak kevesebb idő lenne. Mindig mondja,hogy szeretné már a kezében tartani,pelenkázni stb. :)
2015. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!