Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor éreztétek először a...

Ti mikor éreztétek először a magzatmozgást? Milyen volt?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama :)

2014. dec. 16. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

17 hetesen éreztem először.

Olyan kis belülről jövő, hát nem is tudom csiklandozás volt,vagy mintha valaki picikét bökdösné a hasamat csak belülről kifele nem fordítva:) Na jól elmagyaráztam:)

2014. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! 17 hetes voltam és olyan volt mintha "buborékolt" volna a hasam :-)
2014. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pont 14 hetesen éreztem a csiklandozást.

A dokim azt mondta, hogy kizárt, pedig folyamatosan éreztem utána, egyre erősödve, és tényleg ő volt az. :)

2014. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16 hetesen. :) Mintha egy halacska úszkálna odabent, és néhol hozzáérne a hasamhoz. Aztán ez egyre erősödik.
2014. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csak kb 20 hetesen éreztem teljes biztonsággal, pedig nagyon figyeltem előtte is, de sosem voltam biztos benne.

Nekem inkább kis dobbanás-szerű érzés - 23 hetesen már néha mintha a kezemmel is érezném kívülről :)

2014. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is 17hetesen éreztem először.Mintha valaki megpöckölne belülről.Én most 21hetes vagyok néha nekem már a párom is érzi kívülről.
2014. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15 hetesen!:)
2014. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20. héten... Csikis volt, és már az apuka is érezte...és nagyon vicces érzés volt. :-D
2014. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a 16. héten éreztem először a mozgását. Nekem azt mondták, h mivel mélyen es melső falon tapadt meg, ezért csak később fogom érezni. Mégis valahogy sejtettem, h én őt érzem, amikor előszőr éreztem a kaparászást, mintha újjbeggyel cirógatna valaki belülről. Néha olyat éreztem mintha egy kis izom lüktetése lenne. Ezek az aktívabb érzések inkább este voltak, amikor már feküdtem a tv előtt nyugalomba. Reggelente amikor nyugalomban kelek (pl egy vasárnap reggel lustálkodva), akkor meg olyan mintha egy nagyobb halacska úszkálna és olyan hullámzást érzek a hasamban, a mehemnél. Ilyenkor a tenyeremmel érzem is, h dúdorodik az a része a hasamnak. Sőt a férjem is érzi. Jellemzőbben köldök vonaltól balra szokott keményebb lenni, és ma reggel már látszott is, h ott kidúdorodott kicsit. (Ekkor a hullámzást éreztem) Kiderült az uh-ból, h az a kis feneke, amit ott kinyom:-)

Olyan mintha érezné a simogatást és jobban oda kucorodik.

Hivatalosan még nem is kéne éreznem semmit, de mi már látjuk is:)

2014. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Amúgy most vagyok 17 hetes +2 napos.

2014. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!