Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdésem azokhoz szól akik...

Kérdésem azokhoz szól akik hamar teherbe estek az első baba után?

Figyelt kérdés
Nem terveztük,így alakult. De megtartjuk, hetes vagyok nem tudok még örülni. Fogok neki , mégis ugyértem a terhességet mikro fogadom el?
2014. dec. 16. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Januárban született a gyerkőc és decemberben estem teherbe. Szóval 20 hónap van köztük.

Hú...Először örültem, aztán nem. Aztán még mindig nem.... Minden UH és vizsgálat előtt aggódtam, h minden ok-e a babával, de nem tudtam felhőtlenül örülni, kicsinek tartottam a korkülönbséget nagyon...Féltem.

A szüléstől, a terhességtől, hogy mihez kezdek 2 picivel, hogy egyformán fogom-e őket szeretni, a sok-sok melótól velük... stb.

Nálam akkor jött " a nagy szerelem", amikor megszületett. Abban a pillanatban, amikor megláttam. Igazából akkor fogadtam el ezt az egészet. :)

Szörnyen nehéz 2 ilyen pici gyerekkel, de imádom őket.

2014. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálatok mennyi lesz a korkülönbség?
2014. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi 10hetes vagyok két év lesz köztük
2014. dec. 16. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nálatok még jobb a helyzet! :) 14 hetes terhes vagyok. A két gyerkőc között 21 hónap lesz! Kicsit aggódtam, de már tervezgetek. Próbálom fejben összerakni hogy mihez kezdek majd két picivel. Utánajárok, hogy mások hogy oldják meg a mindennapokat! :) Mostmár nagyon várom, és remélem hogy nem lesz annyira "terhes" ez a terhességem. Kitartás ;) meg fog vàltozni a véleményed! És szuper lesz majd hogy együtt nő fel a két pici!
2014. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ettöl is félek mármint a terhességtől nekem nagyon nehéz volt az utolsó 2 hónap .... azt hittem sose lesz meg.
2014. dec. 16. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 7 hónapos volt, amikor terhes lettem :)

Kisebb sok(k)ot kaptunk a férjemmel,mert 1 azaz egy alkalommal nem védekeztünk a nagy hév miatt :P

14hó van a 2 fiam között, de NEM csinálnám másként!


Nem volt nehéz, sőt! Együtt ettek, aludtak...sokkal több időm jutott magamra, háztartásra, férjemre stb...

ééés a gyerekek olyanok,mint az ikrek!

2014. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó lesz az, ne aggódj. Mire majd érzed a mozgását, onnantól oké lesz a Te agyadban is. És a gyermeked is érti már majd, hogy ott a pocakban a tesó, nekem tökre szerették már akkor is, amikor még meg sem született. Nem olyan kicsi az a korkülönbség, a kérdésed alapján azt hittem, 14-15 hónap lesz a gyerekek között.

Nálunk az első kettő között 22 hónap van, a 2. és 3. között szűk 2,5 év. Szóval nálunk picit több mint 4 év alatt született meg a három.

A kettővel nem volt gond, azt simán lehet kezelni, egy két éves már ügyes, hamar "nagytesóvá" válik, szeret majd segíteni a kicsi körül. Hárommal már nehezebb, igazából a legnagyobbnak a legrosszabb, mert rá jut a legkevesebb figyelem.

2014. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-) kicsit megnyugodtam
2014. dec. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!