Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok. Láz?

11 hetes kismama vagyok. Láz?

Figyelt kérdés
Ma délutánra belázasodtam, 38.8 ra. Felhivtam a dokit, annyit mondott mexalent vegyek be, napi 1szer semmi tobbet. Hat en bevettem, de most megint belazasodtam 38.7. Nem akar lemenni borogatas hatasara sem. Elmentem az ugyeletre a korhazba, hazakuldtek, hogy nincs nogyogyasz, nekik meg gozuk sincs milyen gyogyszert szabadna bevenni vagy mit kell csinalni, holnap menjek el. Bezzeg a magan dokim is b*szik felvenni a telefont. Ramatyul erzem magam. Valami tanacs? Mit tennetek a helyemben?

2014. dec. 17. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Benuront javasolt nekem a házirovos és a patikus is, a 11-12. héten, iszonyatos migrénre.

Panadol tartalmút vehetsz be, igaz, minél kevesebbet, annál jobb.

Hűtőfürdőt javasolnám én is.

[link]

2014. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen gyógyszer vettél be, nem is hallottam a nevét. Panadolt lehet szükség esetén akár kettőt is egyszerre, többször naponta. A láz sokkal nagyobb bajt csinál, mint a gyógyszer! Én is voltam lázas beteg, háziorvossal, nőgyógyásszal is egyeztettem ezt a Panadol dolgot, mert én se mertem egynél többet bevenni, de mindegyik rábólintott, mert a legfontosabb, hogy magas láz ne legyen.
2014. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyébként a láz sokkal veszélyesebb mint 1-2 szem gyógyszer.

Védőnőt már nem éred el ilyenkor?

2014. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Itt nincs vedono Ausztriaban, panadol sincs a gyogyszertarakban.
2014. dec. 17. 17:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos van valami, amiben paracetamol van!
2014. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor meg maf gyogyszertar sincs csak a korhazi ugyelet ahonnan haza kuldtek. 200 kmre van a kovetkezo korhazi ugyelet, ott van ilyenkor is nogyogyasz. Ha nem javul elmegyek
2014. dec. 17. 17:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Thomapyrin, Momentum ezek paracetamolt tartalmaznak.A Thomapyrin jo làzra.
2014. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van otthon kamilla tead vagy koromvirag tead?

Mindketto kivalo virusos betegseg eseten es nyugodtan lehet inni terhesen.


1 filterre ontesz 250ml 80 fokos vizet-nem szabad felforrnia, mert akkor tonkremegy a hatoanyag-

megiszol napi 6 pohar teat es par nap mulva kutya bajod.


A kamilla kifejezetten laz ellen van.

2014. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem irni, hogy nehogy keverj hozza mezet vagy cukrot, mert akkor elveszit a gyogyhatasat.

Csak uresen idd.

2014. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszt! Mentek a zold kezecskek.

Talaltam itthon panadolt, be vettem , es a kamilla teat is kortyolgatom. Probalok nem betakarozni, de rettenetesen raz a hideg. Varok. Azt olvastam tartosan 38.5 feletti laz vetelest is okozhat. Szoval ha nem megy lejjebb, elmegyek a masik korhazba.

2014. dec. 17. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!