Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci kismamik! A Semmelwei...

Miskolci kismamik! A Semmelweisbe hogy működik a 18 hetes UH?

Figyelt kérdés

Az már a szülészeten van?Kell beutaló,vagy bármi?Vagy csak elmegyek?

Vérvétel is van,vagy csak Uh?

Köszönöm! :)


2014. dec. 17. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szülészetre bemész, földszint balra, megmondod, hogy 18 hetes uh-ra jöttél. Vérvételre és vizeletre kell beutaló az orvosodtól, terhesgondozásról.
2014. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Akkor ezek szerint van vérvétel is?Erre nem kell éhgyomorra menni ugye?

2014. dec. 17. 21:23
 3/9 A kérdező kommentje:

ja és még egy kérdés,a vérvétel+vizelet,azt meg a szűrőcentrumba kell leadni,meg ott vesznek vért is ugye?

Előbb azokat kell elintézni,vagy előbb uh-ra menni?

Uh-ra hány órától meddig lehet menni?

2014. dec. 17. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:

11 órától van a 18 heteseknek,talán 14 óráig.

Csak beadod a kiskönyvet,majd szólítanak.

Nekem nem volt labor.

2014. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Ma a terhesgondozáson megkérdeztem az asszisztenst,azt mondta ő is csak kiskönyv kell,azzal menjek,nem kell beutaló,semmi.....tehát se vizelet,semmi.Hát remélem tényleg nem kell beutaló akkor.

2014. dec. 18. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
A beutaló vér-vizelethez nem a 18 hetes uh-hoz kötött.
2014. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor szuper,köszönöm! :)
2014. dec. 18. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem kérik a meglévő AFP leletet? Pár hónapja, mikor jártam, még ki volt irva, hogy kell, 18 heteseknek azzal kell menniük, mondjuk azóta már nem kötelező az AFP, lehet, hogy amiatt nem szükséges.
2015. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ki van irva igen,de akinek nincs,nyilván nem kérik,mert nem minden doki csinálja már meg mióta eltörölték.Az enyém megcsinálta,igy vittem,meg pont a dokim csinálta a 18 hetes UH-ot,igy "szerencsém" volt :)
2015. jan. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!