Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsáknál miért kérnek...

Üres petezsáknál miért kérnek labort?

Figyelt kérdés
Mit néznek a vérben?
2014. dec. 17. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétben vagy?
2014. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban hcg szintet, de az általános vérkép sem árt. Ha még nagyon az elején vagy, a hcg-ből tudnak arra következtetni, hogy jól halad-e a folyamat, ha már mondjuk 8 hetes körül vagy, és még mindig üres a petezsák, akkor a missed ab műtéthez kell a vérkép, sajnos nekem már kellett ezért.
2014. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok,hétfőn megyek vissza uh-ra.A doki azt mondta még várunk,mert szabályos a petezsák és szépen nő,lehet pici a baba(két petezsák volt,az egyik felszívódott)
2014. dec. 18. 04:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Uhh, hát ez nem hangzik jól. Nekem is ikerterhesség volt a missed ab, de nekem megvolt mindkét petezsák, csak 9 hetesen is üresek voltak. Nőttek, nem esetek össze nekem se. De hátha nálad más lesz a helyzet, drukkolok!
2014. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt látható még a 8. héten. Lehet csak elszámoltak. Nyugi! 34h km :)
2014. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkaptam a laboreredményt,ezen minden van csak hcg nincs!Mit kell nézni hogy él-e a terhesség?
2014. dec. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!