Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hét körüli kismamák hogy...

33 hét körüli kismamák hogy vagytok? Hogy viselkedik a babátok, mert nekem nagyon aktív főleg esténként?! Hogy álltok a készülődéssel otthon? Mikor csomagoltok be a kórházhoz? Mikorra vagytok kiírva, kisfiú vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap töltöttem a 32. hetet és a kislányom még mindig nagyon aktív hálistennek :) pedig hetek óta azt olvasom, hogy le fog lassulni de eddig még nem :) én február közepére vagyok kiírva úgyhogy januárban csomagolok össze a kórházba és kezdek el mosnia vasalni :)Itthon már szinte minden kész még egy két dolog hiányzik de januárban az is meg lesz :)
2014. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia!kedden töltöm a 35.hetet, kisfiam lesz és nagyon aktív :) főleg éjszaka és étkezések után,néha úgy érzem kiszakad a hasfalam.Kórházi csomagot múlt héten raktuk össze, eredetlieg február 2-re vagyok kiírva,de az utolsó UH szerint jan21 és a dokim szerint is hamarabb fog jönni.most volt2,5kg :)

Eddig jól bírtam, most kezd kissé terhesé válni,kezd dagadni a lábam,illetve 2 hét alatt 4kg úgy felszaladt,pedig semmiben nem változott az étkezésem, sőt kevesebbet eszem,így azt gondolom ez már a vizesedés kezd lenni.

Kedves Kérdező Veled mi a helyzet?

2014. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első! Én is olvastam hogy most már lassulnia kellene, de az én kisfiam is most bizonyítja be mennyire is tud rúgkapálni. :) A mosást elkezdtem pont ma, nem sok segítséget kapok csak a férjem van velem, de mivel sokat dolgozik nem sokat tud ő sem segíteni... úgy hogy elkezdtem most:) de persze még csak a baba ruhák vannak meg. A lepedők meg a takarók vissza vannak holnapra... meg a vasalás is. De a kisszobát ahol alszom majd vele még nem raktuk össze, azzal megvárom a páromat. :)

Már csak az ápolási szereket kell megvenni és jöhet is részemről a picur:)

2014. dec. 21. 21:04
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!:) Együtt érzek veled, a mi fiúnk is este a legaktívabb. Tegnap pl. egész este bulizott nem sokat hagyott aludni annyira erőteljesek a mozdulatai, és tuti nyom már valami ideget is vagy csak a fejecskéje az de elég sűrűn van jóslóm is ami szintén nem segít az alvásnál.

A kórházi csomagom még nincs meg, nem tudom mit kell vinnem mert én németben szülök, de majd kifaggatom a nőgyógyászom erről is.:)

Nekünk tegnap volt a 33. hét és 2,25 kg a baba, február 7 az időpontunk de valahogy van egy olyan érzésem hogy előbb fog jönni(amit nem is bánnék).

Kicsit aggaszt amit írtál hogy felszaladnak a kilók, már most sincs pici hasam... nem tudom hova tud majd még növekedni. A derekam sokat fáj, ettől eltekintve csak a zoknihúzás az ami nagyon megvisel:D

Ha van esetleg kedved még privátban vagy itt beszélgetni velem, elmesélni hogy éled meg az utolsó heteket nyugodtan írjál rám:)

Boldog babavárást mindkettőtöknek, és könnyű szülést a későbbiekben! :)

2014. dec. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!