Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukak! Számíthatok...

Kedves anyukak! Számíthatok tulhordasra?

Figyelt kérdés

Csütörtökön töltjük a 40.hetet. Most voltam NST-n,mehteveknyseg nulla. Mehszaj 3000,egy darab joslom se kemenyedesem nincs..

Ezek szerint nem karacsonyi baba lesz?

Persze nem kerhetem tőletek hogy mondjátok meg mikor szülők, csak pl ellenpeldakat ,hogy xy-nak se volt semmi mehteveknyseg es megis babazott :))) mar nagyon várjuk es tukon ülünk :) na meg aludni se tudok a folytonos combgorcsoktol :P

39+4hkm


2014. dec. 22. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly pont így voltam nyáron. 39+1napra semmi...totál zárt méhszáj. Aztán elment a nyákdugóm 39+3 , 39+4 reggel elkezdtem vérezni nagyon, 39+5 este megszületett a fiam. Hozzá kell tenni, hogy lépcsőztem a nőgyógyász javaslatára :) szexeltünk és még az előkertet is "felkapáltam". Inkább csak kapirgáltam.
2014. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont erről beszéltünk a férjemmel,hogy holnap megyünk bevásárolni és nagyokat sétálunk,meg lépcsőzök :D Ha belefér még össze is bújunk este,hátha :)
2014. dec. 22. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. 40. héten méhtevékenység 0, méhszáj teljesen zárt. 40. hét után volt két amnioszkópiám és egyszer a doki kézzel tágította a méhszájamat. Semmi hatása nem volt. Elment a nyákdugóm és még mindig semmi. Húsvéti nagy bevásárlást megcsináltuk, összebújtunk, lépcsőztem még mindig semmi. Végül 40+5-nél mondta a doki, hogy mivel semmitől nem akar elindulni a bébi, ezért burokrepesztés. Kaptam az oxit és attól se tágultam semmit. Már mondták, hogy több oxit nem adhatnak, de még mindig csak 1 újjnyira tágultam. Végül toltak a műtőbe és császár lett. Teljesen kiszámíthatatlan, mert lehet, hogy a következő percben elfolyik a magzatvized, de lehet, hogy az lesz a vége, mint nálam. Azért majd írd meg mi volt :)
2014. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14:00-kor még semmit nem mutatott az NST. Totál zárt voltam. 18:00 körül elfolyt hirtelen a magzatvíz. Hét órakor már jöttek az első fájások és kezdtem tágulni. Másnap délelőtt már babáztam. Iszonyat hirtelen beindultak a dolgok...
2014. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megírom! :)

Szeretnék én is meglepődni és gyors megszülni! :D

Mondjuk én azt sem értem,hogy elvileg 25.-én töltöm a 40.hetet,de a doki szerint 27.-re vagyok kiírva,akkor elvileg már 40+2 leszek. Ha addig nem jön a baba,legközelebb csak jövőhéten hétfőn megyek NST-re,meg méjszájvizsgálatra,amikor már elvileg! 40+4 leszek.. nem késő ez? nem akarom,hogy belekakiljon a vízbe :(

2014. dec. 22. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Elvileg 40. hét betöltése után mindenhol csinálnak amnioszkópiát. Nálatok nem? Van olyan ismerősöm aki két héttel hordta túl és nem kakilt a vízbe a baba, szóval ezen ne stresszelj!
2014. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolom fog csinálni hétfőn.. csak nem tudom hogy oldja meg,ha zárt vagyok :D
2014. dec. 22. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne félj, az hogy mikor tölti a 40. hetet, csak egy szám, amit a nők átlagos ciklushosszából kiszámolnak a dokik az utolsó menzesz alapján. Lehet hogy a Te babád 5 vagy 6 nappal később fogant, mert nem papírforma alapján volt peteérésed. Szóval csak nyugi, attól hogy betölti a 40. hetet, nem törvényszerű, hogy jajistenem, túlhordott baba és baja lesz, ki kell gyorsan kergetni.

Jó lesz az Nektek dec 27.-én is. Vagy január 1.-én.


Én a háromból kettőt terminus után 5, illetve 6 nappal szültem meg, BÁRMINEMŰ jósló fájás nélkül, végig 3000 méhszájjal.

Azt mondom, művileg ne sürgessétek (kézi tágítás, piszkálás, pláne oxis indítgatás), bőven ráér még a 41. héten is megszületni. Tudom hogy izgultok meg alig várod, de használd ki az időt, lustálkodj, vagy rakj fészket (attól függ, mi esik jobban), készülj rá lélekben.

2014. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást! :) csak nem akarom, hogy ket naponta piszkaljak, meg uh-k…

Meg decemberben jo lenne ha magától indulna :))

2014. dec. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!