Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Ki tesztelt a napokban pozitívat?

Figyelt kérdés

Pont 1 éve vágyunk a Kistesóra, és Szenteste megérkezett a 2. síkcska is! A legszebb ajándék volt a fa alatt. :)

Kinek lett a napokban pozitív? Gondoltam,megoszthatnánk a tapasztalatainkat!



2014. dec. 26. 15:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Én is 24-én teszteltem pozitívat. 3 hónapja próbáltuk.Nálunk is második baba lesz.
2014. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
De jóó, gratulálok!! Akkor nálatok is volt meglepetés! :)
2014. dec. 26. 19:03
 3/41 anonim ***** válasza:

Annyira nem mert késett és jelentkeztek a tünetek, melyet párom is jól ismert ő kérte h várjuk meg a 24.-ét.Ideges és érzékeny lettem.

Most enyhe hasszurka néha néha. Volt a lánykámnál is. :) :)

2014. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Mennyi idős a Lánykád?

Nekem is Lányom van, 5 éves lesz februárban.

Szedsz folsavat,vagy vmi vitamint? Mikor mész dokihoz?

Mi 2 hete hívtuk, hogy elkezdjük a kivizsgálásokat,így majd ünnepek után hívom, hogy változott a terv! :)

2014. dec. 26. 19:14
 5/41 anonim ***** válasza:
26 hós most. Én majd hétfőn kérek időpontot.Most elevitet kezdtem szedni de sztem majd veszek magnéziumot is.
2014. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Folsavat akartam ma elkezdeni, de lejárt, így holnap veszek akkor azt is, +elevitet is. Lehet akkor magnéziumot is.. :)

Mennyi idős lehetsz? Én épp 4 hét.

2014. dec. 26. 21:45
 7/41 anonim ***** válasza:
5-6 hét de zavaros volt a ciklusom mióta letettem a tablettat.Erre nem tudok mit adni.De erős tuneteim nincsenek. De 2 terhesség sem eegyforma. Majd az orvos megnéz az a biztos.
2014. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Én is pont 24.kén teszteltem pozitivat, a legszebb ajéndék ami csak lehet. Ez volt a második próbálkozási hónapunk. Ha jól számoltam 4+2 hetes lehetek,néha egy kis hasszúrka és ennyi az össz tünetem,szerintetek ez normális,vagy aggódnom kellene? Első terhesség. Ti hogy vagytok? Mit éreztek?
2014. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Akkor ez a 24.-e csodás nap volt ! :) Jobban időzíteni sem lehetett volna. :)

Tünetem nekem sincs, ez nem gond, még nagyon picike. hamarosan lesz annyi, hogy .. húha.. :)

2014. dec. 27. 15:01
 10/41 A kérdező kommentje:
Te elkezdtél szedni vmit?
2014. dec. 27. 15:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!