Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eros hasmenes, hanyas 39...

Eros hasmenes, hanyas 39 hetes terhesen. Korhazba kellett volna mennem?

Figyelt kérdés
Tegnap valami rosszat ehettem, mert a ferjem is ezekkel a panaszokkal kuzd, csak nala enyhebb. Az ejjel hanytam 3-4szer es ugy ment a hasam mint a viz. Reggel voltam meg vagy 2szer, gondolkodtam hogy bemenyek az ugyeletre, de azota nem voltam wc-n, ettem s ittam is rendesen. Ugye nem artottam ezzel a babamnak? Megis mennyek be ugyeletre?

2014. dec. 29. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Igyál sok folyadékot, hogy nehogy kiszáradj. Ha továbbra is fennáll a hányás-hasmenés, akkor érdemes elmenni orvoshoz.

Amúgy velem anno 30 hetes terhesen történt ilyen, de éppen külföldön voltam, ezért nem tudtam orvoshoz menni. Két nap után elmúlt, szerencsére a folyadék bent maradt, azt nem hánytam ki. Fogytam két kilót, de miután rendbejöttem, visszajöttek a hiányzó kilók. Egészséges gyerekem született 39+4 napra.

2014. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A reggel ota megszunt azota ittam rendesen, s bennem maradt.Viszont feltem a kicsikemet hogy ebbol o mit erez.
2014. dec. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!